müteahhit


Adana'da yıkılan binaların müteahhit ve mühendisleri adliyede!
Adana'da yıkılan binaların müteahhit ve mühendisleri adliyede! Deprem nedeniyle Adana’da yıkılan 11 binanın müteahhit ve inşaat mühendislerinin de aralarında bulunduğu 11 şüpheli adliyeye sevk edilirken, 4 şüphelinin de sorgusu devam ediyor. Binaların enkazından alınan örneklerin yapılan ön incelemesinde bazılarında deniz kumu kullanıldığı belirlendi.
Diyarbakır’da depremde yıkılan binalarla ilgili 39 şüpheli adliyede
Diyarbakır’da depremde yıkılan binalarla ilgili 39 şüpheli adliyede Kahramanmaraş merkezli depremlerde, Diyarbakır’da yıkılan binalarla ilgili soruşturmada gözaltına alınan 39 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
'Mukadderat' diyen müteahhidin diğer binası da ağır hasarlı
'Mukadderat' diyen müteahhidin diğer binası da ağır hasarlı Kahramanmaraş merkezli 2 büyük depremin ardından Adana’da yıkılan 12 binadan olan, enkazında onlarca kişinin can verdiği Hasan Alpargün Apartmanı'nın müteahhidi Hasan Alpargün, 13 Şubat’ta tutuklandı.
Hatay'da yıkılan apartmanın müteahhidi Ankara'da tutuklandı
Hatay'da yıkılan apartmanın müteahhidi Ankara'da tutuklandı Hatay'da depremde yıkılan Erdoğan Apartmanı'nın müteahhidi Mustafa Erdoğan Keçecioğlu, Ankara'da gözaltına alınıp, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Adana'da 70 kişinin öldüğü apartmanın müteahhidi hakkında flaş gelişme
Adana'da 70 kişinin öldüğü apartmanın müteahhidi hakkında flaş gelişme Kahramanmaraş merkezli depremin vurduğu Adana'nın Çukurova ilçesinde yerle bir olan ve 70 kişinin cansız bedeninin çıkarıldığı belirtilen Hasan Alpargün Apartmanı'nın müteahhidi Hasan Alpargün, adliyeye sevk edildi.
Onlar da hesap verecek! Yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandılar!
Onlar da hesap verecek! Yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandılar! Adıyaman'da depremde yıkılan çok sayıda binanın müteahhiti olduğu belirlenen, Yavuz Karakuş ve Sevilay Karakuş Gürcistan'a kaçmaya çalışırken İstanbul Havalimanı'nda yakalandı.
Hatay'da yıkılan Rönesans Rezidans'ın müteahhidi cezaevine gönderildi
Hatay'da yıkılan Rönesans Rezidans'ın müteahhidi cezaevine gönderildi Hatay'da depremde yıkılan Rönesans Rezidans'ın yurt dışına kaçmaya çalışırken İstanbul Havalimanı'nda yakalanan ve hakkında tutuklanma kararı verilen müteahhidi Mehmet Yaşar Coşkun, Metris Cezaevine gönderildi.