Nagihan Karadere


Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor
Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor Survivor finali ardından tartışmalar sürüyor. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğu tartışılırken; Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı ve Nagihan Karadere'nin sitemkar tavırları dikkat çekiyor.
Nagihan Karadere'den bomba Survivor paylaşımı
Nagihan Karadere'den bomba Survivor paylaşımı Survivor All Star 2022'de Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı'nın kaldığı finalde en çok SMS'i alan Nisa, yarışmayı şampiyon olarak tamamladı.
Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama
Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama "Survivor" yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde 'Ünlüler' muhteşem bir galibiyet ile 'Gönüllüler'i mağlup ederken; Nisa Bölükbaşı'nden eski aşkı Barış Murat Yağcı'ya şok suçlamalar geldi.
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı!
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı! "Survivor All Star" yarışmasında 'Gönüllüler' takımında yarışan Nisa'nın bir diğer yarışmacı Hikmet'ten duyarak ekrana taşıdığı 'Ünlüler' takımından Nagihan'ı doping kullanmakla suçlamasından sonra Türkiye Atletizm Federasyonu'ndan yalanlama geldi.
Nagihan Karadere değişimiyle şaşırtmayı sürdürüyor
Nagihan Karadere değişimiyle şaşırtmayı sürdürüyor 36 yaşındaki milli atlet Nagihan Karadere, geçirdiği operasyonlar sonrası adeta bambaşka birine dönüştü.
Nagihan Karadere büyük acıyla sarsıldı!
Nagihan Karadere büyük acıyla sarsıldı! Katıldığı 'Survivor' yarışmasıyla adını duyuran milli atlet Nagihan Karadere’nin ablası Hülya Karadere hayata gözlerini yumdu.
Nagihan Karadere'den konuşulacak açıklamalar
Nagihan Karadere'den konuşulacak açıklamalar Katıldığı "Survivor" yarışmasıyla tanınan atlet Nagihan Karadere, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.