Nefise Karatay


Nefise Karatay'ın gittiği spa merkezinde rezalet çıktı!
Nefise Karatay'ın gittiği spa merkezinde rezalet çıktı! Eski manken Nefise Karatay, önceki gün masaj yaptırmak için gittiği Ortaköy’deki bir spada, başka bir müşteriyle kavga etti.
Nefise Karatay'ı sarsan ölüm haberi
Nefise Karatay'ı sarsan ölüm haberi Eski Türkiye Güzellerinden Nefise Karatay acı haberi sosyal medya hesaplarından duyurdu...
Nefise Karatay'ın sevimli kızıyla pozlarına beğeni yağdı
Nefise Karatay'ın sevimli kızıyla pozlarına beğeni yağdı Eski Türkiye Güzeli Nefise Karatay, mutlu evlilik hayatıyla dikkat çekiyor.
Nefise Karatay tatilde aile saadeti yaşadı
Nefise Karatay tatilde aile saadeti yaşadı Nefise Karatay tatil sezonunu her sene olduğu gibi ailesiyle birlikte teknede açtı.
Nefise Karatay kızıyla bir örnek giyiniyor
Nefise Karatay kızıyla bir örnek giyiniyor Eski Türkiye Güzeli Nefise Karatay 2012’de Yusuf Day ile evlenmiş, 2016’da da kızları Maya dünyaya gelmişti.
Mehmet Ali Erbil'in Nefise Karatay açıklamaları sürüyor
Mehmet Ali Erbil'in Nefise Karatay açıklamaları sürüyor Şovmen Mehmet Ali Erbil, Tuba Kalçık’a verdiği röportaj sonrasında çok konuşulan Nefise Karatay açıklamalarına ilişkin yeni bir açıklama daha yaptı.
Mehmet Ali Erbil'den olay Nefise Karatay itirafı!
Mehmet Ali Erbil'den olay Nefise Karatay itirafı! Şovmen Mehmet Ali Erbil yıllar önce evliliğin eşiğinden döndüğü güzel yıldız Nefise Karatay hakkında olay açıklamalarda bulundu.