Tamer Karadağlı'ya övgüler dizen Nefise Karatay'a sert tepki

Nefise Karatay dün gece Cumhurbaşkanı tarafından Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atanan "Serhat" dizisindeki partneri Tamer Karadağlı'yı sosyal medyadan tebrik etti.

Tamer Karadağlı'ya övgüler dizen Nefise Karatay'a sert tepki

Tamer Karadağlı‘nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayınlanan yeni atama kararına göre Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olmasının yankıları sürüyor.


Tamer Karadağlı'ya övgüler dizen Nefise Karatay'a sert tepki


Karadağlı’nın TRT’nin dijital platformu tabii’de yayınlanan, aynı zamanda yapım ortağı olduğu “Serhat” dizisindeki partneri Nefise Karatay da ünlü aktörü tebrik etti.

Karatay “Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü görevini yürekten kutluyorum! Her işinde olduğu gibi bu işinde de en iyisini yapacağına eminim. Yolun açık olsun! Daha nice başarılara Tamerciğim” mesajını yayınladı.


Tamer Karadağlı'ya övgüler dizen Nefise Karatay'a sert tepki - Resim : 2

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Nefise Karatay’ın mesajının altına ” Hangi işler onlar!”, “Hangi başarı?”, “23 yıldır oynadığı tiyatro oyunu sayısı 2…. Mezun olduğu yıldan bu yana oynadığı tiyatro oyunu sayısı 7…. Yönettiği oyun sayısı 0 olan birinden bahsediyorsunuz. Başarısı iki dizi karakteri olan bababa diye maçoluk taslayan kişiyi mi?” şeklinde tepkiler geldi.

Tepkileri umursamayan Nefise Karatay hızını alamayarak disko müziği eşliğinde "Hikayeler" kısmından da Karadağlı'ya aynı övgülerini yineledi.

 

Tamer Karadağlı'ya övgüler dizen Nefise Karatay'a sert tepki - Resim : 3