Tamer Karadağlı


Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında gerginlik!
Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında gerginlik! Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın, "İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmeyelim, İstanbul Sözleşmesi yaşatır” dedi. Nihal Yalçın, konuşması bitmeden kendisine ödül veren Tamer Karadağlı'ya da "Artık sus' mu diyorsunuz?" şeklinde tepki gösterdi.
Tamer Karadağlı'nın bilinmeyen takıntısı
Tamer Karadağlı'nın bilinmeyen takıntısı Başarılı aktör Tamer Karadağlı ilginç bir takıntısıyla gündeme geldi.
Tamer Karadağlı kızı Zeyno ile objektiflere yansıdı
Tamer Karadağlı kızı Zeyno ile objektiflere yansıdı Tamer Karadağlı önceki gün İstinyePark’taydı. 2007’de boşandığı Arzu Balkan’dan olan 15 yaşındaki kızı Zeyno ile mağazaları dolaştı.
Sürpriz isimleri buluşturan projenin çekimleri tamamlandı
Sürpriz isimleri buluşturan projenin çekimleri tamamlandı "Andropoz" dizisinin çekimleri için Marmaris'te bulunan Engin Günaydın ile Tamer Karadağlı, çekimleri tamamladı.
Tamer Karadağlı'dan Savaşçı'ya erken veda
Tamer Karadağlı'dan Savaşçı'ya erken veda "Savaşçı" dizisinde Göktürk Albay karakterine hayat veren ünlü aktör Tamer Karadağlı haftalardır performansıyla hayranlık uyandırıyor.
Tamer Karadağlı ve genç sevgilisi savcılığa koştu
Tamer Karadağlı ve genç sevgilisi savcılığa koştu "Savaşçı" dizisinde rol alan 54 yaşındaki deneyimli oyuncu Tamer Karadağlı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi müzisyen Iraz Yıldız'la birlikte savcılığa başvurdu.
Tamer Karadağlı'dan eleştiri toplayan paylaşım
Tamer Karadağlı'dan eleştiri toplayan paylaşım Kadrosuna yeni katıldığı ‘Savaşçı’ dizisinde elinden silahı düşürmeyen Tamer Karadağlı, Arzu Balkan’dan olan kızı Zeyno’ya da atış dersleri vermeye başladı.