Tamer Karadağlı


Tamer Karadağlı'dan 30 yaş farkı eleştirenlere sert tepki Bir dönem televizyon ekranlarında damgasını vuran "Çocuklar Duymasın" dizisinde canlandırdığı 'Taşfırın Haluk' karakteri ile özdeşleşen 54 yaşındaki oyuncu Tamer Karadağlı kendisinden 30 yaş küçük 24 yaşındaki Iraz Yıldız ile aşk yaşıyor.
Volkan Severcan: "Dedeler Duymasın" 'Çocuklar Duymasın' 2002’de ilk yayınlandığında "Taş Fırın Erkeği Haluk"u oynayan Tamer Karadağlı 34 yaşındaydı.
Pınar Altuğ'dan konuşulacak 'Savaşçı' yorumu Hafta sonu tatillerini karavanda geçiren Pınar Altuğ, önceki bir alışveriş merkezinde kızı Su ile görüntülendi.
Tamer Karadağlı ve genç sevgilisinden aşk selfiesi Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ile piyanist Iraz Yıldız'ın ilişkisi doludizgin devam ediyor. Çift, önceki gün Yıldız'ın çektiği selfie ile mutluluklarını gözler önüne serdi.
Tamer Karadağlı ve Ediz Hun baba-oğul oldu "Savaşçı" dizisine dahil olan Tamer Karadağlı, sete çıktı.
53 yaşındaki Tamer Karadağlı'ya 23 yaşında sevgili FOX TV'de yayınlanan "Savaşçı" dizisinin kadrosuna dahil olan oyuncu Tamer Karadağlı, önceki gün kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle görüntülendi.
Ekin Mert Daymaz ve Anıl Tetik ünlü dizinin kadrosunda! 5. sezon çekimleri Ocak ayında başlayacak olan "Savaşçı" dizisinde bomba üstüne bomba patlıyor.