tiyatro


Ali Poyrazoğlu İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası'nı yönetti
Ali Poyrazoğlu İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası'nı yönetti Tiyatro sanatçısı, oyun yazarı ve yönetmen Ali Poyrazoğlu yeni eseri "Desiderata-İnsan Sesine Konan Kuş" projesinde konuk orkestra şefi oldu.
Nilgün Belgün ve Erhan Yazıcıoğlu'ndan samimi açıklamalar
Nilgün Belgün ve Erhan Yazıcıoğlu'ndan samimi açıklamalar Kutsal Damacana serisinin son filmi Kutsal Damacana 4'te rol alan usta oyuncular Nilgün Belgün ve Erhan Yazıcıoğlu'ndan samimi açıklamalar yaptı.
Aydan Şener'den oyunculuğu seçen kızı hakkında konuşulacak açıklama
Aydan Şener'den oyunculuğu seçen kızı hakkında konuşulacak açıklama Yılların yıpratamadığı güzel ve zarif oyuncu Aydan Şener, kendisi gibi oyunculuğu seçen kızı Ecem Akbin hakkında ilk kez konuştu.
Müjdat Gezen'in sahnedeki 70. yılı kutlanacak
Müjdat Gezen'in sahnedeki 70. yılı kutlanacak Türk tiyatrosunun ulu çınarı Müjdat Gezen'in 70. Sanat yılı özel bir etkinlikle kutlanacak.
Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy düşman oldu
Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy düşman oldu Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy'un dans performanslarının yanı sıra kadın-erkek ilişkilerine eğlenceli bir yorum getirdiği "Kalpten Kalbe" oyunu geçtiğimiz yıl Şubat ayında sahnelenmişti.
Tiyatroseverlerden "Her Şey Bedava"ya yoğun ilgi
Tiyatroseverlerden "Her Şey Bedava"ya yoğun ilgi Yasemin Yalçın Tiyatrosu'nun 'Her Şey Bedava' oyunu tiyatroseverler tarafından ayakta alkışlandı.
Nilgün Belgün: "Sendrom bana uğramadı"
Nilgün Belgün: "Sendrom bana uğramadı" Nilgün Belgün, Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.