tiyatro


Nedret Güvenç hayata gözlerini yumdu Tiyatro ve sinema sanatçısı Nedret Güvenç, yaşlılığa bağlı rahatsızlıklar nedeniyle 90 yaşında vefat etti.
Cem Yiğit Üzümoğlu, Atina’da sahneye çıktı Son dönemde başarılarıyla adından söz ettiren genç oyuncu Cem Yiğit Üzümoğlu, Avrupa'nın en önemli tiyatro festivallerinden olan “Atina& Epidaurus Tiyatro Festivali”nde sahneye çıktı.
Suna Selen'den konuşulacak Münir Özkul açıklaması Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit, ‘Film Gibi Hayatlar' programında usta sanatçı Suna Selen'i ağırladı.
Şener Şen ‘Zengin Mutfağı’ ile sahneye çıktı Şener Şen’in oynadığı ‘Zengin Mutfağı’ adlı tiyatro oyunu önceki gün Maslak’taki Uniq Açıkhava’da sahnelendi.
Emine Ün aylar sonra objektiflere yansıdı Uzun süredir ortalarda görünmeyen güzel yıldız Emine Ün, önceki gün objektiflere yansıdı.
Murat Akkoyunlu'dan iki ayrılık birden İlk ekran deneyimini yıllar önce 'Bizimkiler' dizisiyle yaşayan yılların tiyatro oyuncusu Murat Akkoyunlu, aldığı ayrılık kararlarıyla sevenlerini şaşırttı.
Tiyatro sanatçılarını ayağa kaldıran sınav! İzmir Şehir Tiyatrosu'na ekip kurmak için düzenlenen şaibeli seçmeler nedeniyle, belediye başkanı Tunç Soyer'e tepkiler dinmiyor. Torpil yapıldığı gerekçesiyle sosyal medyada fiyasko olarak nitelendirilen seçmelerle ilgili tiyatrocular da topa girdi.