tiyatro


Murat Kurum şakası nedeniyle oyunları iptal edilen tiyatrocuya İBB el uzattı
Murat Kurum şakası nedeniyle oyunları iptal edilen tiyatrocuya İBB el uzattı İBB, AKP’nin İstanbul adayı Murat Kurum’la ilgili esprisi nedeniyle Kültür Bakanlığı’nın AKM’deki 5 oyununu iptal ettiği tiyatrocu Metin Zakoğlu’na salon tahsis etti.
Ayten Gökçer hayatını kaybetti
Ayten Gökçer hayatını kaybetti 'Taçsız Kral', 'Yılan Hikayesi' ve 'İstanbul Kırmızısı' gibi yapımlarda da rol alan usta tiyatro sanatçısı Ayten Gökçer, yaşama veda etti.
Demet Evgar sahneyi kimlerle paylaşacak?
Demet Evgar sahneyi kimlerle paylaşacak? Annelik molası verdiği mesleğine bomba bir dönüş yapan Demet Evgar, başrolünü oynadığı MF Yapım imzalı "Bahar" dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.
Hande Doğandemir'i sinirlendiren yorum
Hande Doğandemir'i sinirlendiren yorum Oyuncu Hande Doğandemir, takipçisinin yorumuna dayanamayıp cevap verdi.
Didem Balçın: "Kızılcık Şerbeti Nilay'ı çok seviyorum"
Didem Balçın: "Kızılcık Şerbeti Nilay'ı çok seviyorum" Son olarak "Korkma Ben Yanındayım" dizisi ve "Mükemmel Aile" filminde başrol oynayan Didem Balçın en sevdiği dizi ve karakteri açıkladı.
Yeditepe Üniversitesi Dilek Ödülleri sahiplerini buldu
Yeditepe Üniversitesi Dilek Ödülleri sahiplerini buldu Yeditepe Üniversitesi öğrencilerinin kültür, sanat, spor ve medya gibi alanlarda, 24 farklı kategoride yılın en iyilerini belirlediği Yeditepe Üniversitesi Dilek Ödülleri sahiplerini buldu.
Demet Evgar’dan ses getirecek dev bir proje daha geliyor
Demet Evgar’dan ses getirecek dev bir proje daha geliyor Küllerinden doğup kendisini yeniden inşa eden bir kadına hayat verdiği “Bahar” dizisiyle her salı reytingleri alt üst eden Demet Evgar, şimdi de Türk tiyatrosunun efsane kahramanı “Afife Jale”yi canlandırmaya hazırlanıyor.