tiyatro


Yasemin Sakallıoğlu iddiasını ortaya koydu: "Beni çok göreceksiniz" Ünlü oyuncu ve komedyen Yasemin Sakallıoğlu, "Doğru Koca Nasıl Seçilir?" adlı tek kişilik gösterisi ile geçtiğimiz akşam sevenlerinin karşısına çıktı.
Nurgül Yeşilçay sahnede bir anda yere yığıldı! Sette kullandığı araçla geçtiğimiz haftalarda büyük bir kazara atlatan Nurgül Yeşilçay yine sevenlerini korkuttu.
'Mahkum' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Perşembe akşamları FOX Tv'de ekrana gelen “Mahkum” dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.
Önder Öztarhan sevgilisi Aslı Enver'i mest etti Bir süredir kendisinden 12 yaş büyük iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşayan Aslı Enver, birkaç gün önce sevgilisinin annesi ile yemeğe çıkmıştı. Enver, rol aldığı ‘Sırça’ oyunu ile önceki akşam seyircinin karşısına çıktı. Öztarhan, sevgilisini en ön sıradan annesi ile birlikte izledi.
Burcu Kıratlı'nın tiyatro aşkı İkinci kez nikâh masasına oturduğu Sinan Akçıl'la çekişmeli boşanma davası devam eden Burcu Kıratlı, kendini işine verdi.
Monica Bellucci gelecek hafta İstanbul'a geliyor İtalyan yıldız Monica Bellucci'nin 2022 Turnesi, Türkiye'den başlıyor.
Altan Erkekli: "Oyunlarım unutuluyor filmlerim unutulmuyor" Oyuncu Altan Erkekli Ramazan eğlenceleri kapsamında Veysel Diker ile 'Ortadaki Oyun' adlı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.