Neslişah Alkoçlar


Engin Altan Düzyatan ve sosyetik eşi de karavana gönül verdi
Engin Altan Düzyatan ve sosyetik eşi de karavana gönül verdi Ünlülerin karavan tutkusuna Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan da katıldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Alkoçlar, 300 bin liralık karavandan motocros yarışı izledikleri anları dosta düşmana ilan etti...
Engin Altan Düzyatan evlatlarına kavuştu
Engin Altan Düzyatan evlatlarına kavuştu Engin Altan Düzyatan, yapımcılığını üstlendiği bir sinema filmi için 5 Mayıs’ta Nepal’e uçmuştu.
Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar'dan bayram pozu
Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar'dan bayram pozu Örnek evlilikleriyle takdir toplayan mutlu çift, Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar'dan neşeli bir bayram pozu geldi.
Engin Altan Düzyatan’ın izinden giden oğlu Emir motorkros şampiyonu oldu
Engin Altan Düzyatan’ın izinden giden oğlu Emir motorkros şampiyonu oldu Babası Engin Altan Düzyatan’ın izinden gidip motokros yapan 6 yaşındaki Emir, dün 50 cc kategorisinde yarıştı. Şampiyon olan minik, ünlü oyuncuyu gururlandırdı.
Neslişah Alkoçlar Dubai'den havasını attı
Neslişah Alkoçlar Dubai'den havasını attı Engin Altan Düzyatan ile mutlu bir evliliği olan Neslişah Alkoçlar, tatil için Dubai'nin yolunu tuttu.
Düzyatan çifti karın tadını çıkardı
Düzyatan çifti karın tadını çıkardı Magazin dünyasının ünlü çifti Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan, hafta sonunu arkadaşlarıyla birlikte Uludağ'da geçirdi.
Engin Altan Düzyatan zirveye adını yazdırdı
Engin Altan Düzyatan zirveye adını yazdırdı Engin Altan Düzyatan yeni filmi ‘Babamın Kemanı’ filmini kutlamak için ailesi ile birlikte hafta sonu Uludağ’a gitmişti.