Neslişah Alkoçlar


Engin Altan Düzyatan zirveye adını yazdırdı
Engin Altan Düzyatan zirveye adını yazdırdı Engin Altan Düzyatan yeni filmi ‘Babamın Kemanı’ filmini kutlamak için ailesi ile birlikte hafta sonu Uludağ’a gitmişti.
Neslişah Alkoçlar: "Mutluluktan gözlerim doluyor"
Neslişah Alkoçlar: "Mutluluktan gözlerim doluyor" Neslişah Alkoçlar Düzyatan - Engin Altan Düzyatan çifti, hafta sonu tatili için soluğu Uludağ'da aldı.
Neslişah Alkoçlar'dan 2022 mesajı
Neslişah Alkoçlar'dan 2022 mesajı Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar; 2022 yılından beklentilerini sıraladı.
Engin Altan Düzyatan'dan eşi Neslişah Alkoçlar'a romantik kutlama
Engin Altan Düzyatan'dan eşi Neslişah Alkoçlar'a romantik kutlama 'Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı' dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Engin Altan Düzyatan, 7 yıldır evli olduğu eşi Neslişah Alkoçlar'ın doğum gününü sosyal medyadan duygusal bir mesajla kutladı.
Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar'ın yüklü alışverişi
Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar'ın yüklü alışverişi TRT'nin 'Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı' adlı dizisinde rol alan Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile birlikte Vadistanbul'da objektiflere yansıdı.
Neslişah Alkoçlar'dan eşi Engin Altan'a şiir gibi sözler
Neslişah Alkoçlar'dan eşi Engin Altan'a şiir gibi sözler Neslişah Alkoçlar, oyuncu eşi Engin Altan Düzyatan'a olan hayranlığını her fırsatta dile getirmeye devam ediyor.
Neslişah Alkoçlar yeni hikayeleri sabırsızlıkla bekliyor
Neslişah Alkoçlar yeni hikayeleri sabırsızlıkla bekliyor Eşi Engin Altan Düzyatan ile 7. evlilik yıldönümünü kutlayan Neslişah Alkoçlar, sosyal medyadan duygusal bir mesaj paylaştı.