Netflix


"Mezarlık" dizisinin ikinci sezon çekimleri başlıyor
"Mezarlık" dizisinin ikinci sezon çekimleri başlıyor Abdullah Oğuz’un toplumumuzun kanayan yarası kadın cinayetlerine dikkat çektiği “Mezarlık” dizisinin ikinci sezon çekimleri haziran ayında başlıyor.
Kenan İmirzalıoğlu'nu setlere döndürecek proje!
Kenan İmirzalıoğlu'nu setlere döndürecek proje! Ünlü yönetmen Yavuz Turgul ile Kenan İmirzalıoğlu'nun TMC Film'in yapımcılığında çekeceği dijital dizisi merakla bekleniyor.
Ünlü dizinin gerçek 'Martha'sından zehir zemberek sözler
Ünlü dizinin gerçek 'Martha'sından zehir zemberek sözler Netflix’te yayınlanır yayınlanmaz milyonlarca kişinin izlediği ve büyük ilgi gören "Baby Reindeer" dizisinde takıntılı Martha karakterinin esinlenildiği Fiona Harvey ilk kez açıklama yaptı.
'Ölümlü Dünya 2' Netflix'e geliyor
'Ölümlü Dünya 2' Netflix'e geliyor Yönetmenliğini Ali Atay'ın üstlendiği 'Ölümlü Dünya 2' Netflix Türkiye'de izleyiciyle buluşacak.
Halit Ergenç’in “Adsız Aşıklar” dizisinin çekimleri tamamlandı
Halit Ergenç’in “Adsız Aşıklar” dizisinin çekimleri tamamlandı Netflix’in Cumartesi Film imzalı "Adsız Aşıklar" dizisi bir aşk hastanesine geçen renkli olayları konu alıyor.
Bülent İnal'ın yeni projesi başlamadan iptal oldu
Bülent İnal'ın yeni projesi başlamadan iptal oldu Yeni yayın dönemi için planlanan, Bülent İnal’ın başrolünü oynayacağı "Yetkisiz Bir Hayat" adlı diziyi seyirciyle buluşturmayı planlıyordu.
Oyuncu Erdal Yıldız Netflix’in "Crooks" dizisinde
Oyuncu Erdal Yıldız Netflix’in "Crooks" dizisinde Son olarak "Gaddar"a Zafer rolüyle konuk olan Erdal Yıldız, Alman yapımı “Crooks” dizisinde 4 Nisan’da Netflix’te yine çok iddialı bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.