Netflix


Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden müjdeli haber! Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden hayranlarını çok mutlu eden müjdeli haber geldi.
Tuba Büyüküstün Corona virüse yakalandı! Corona virüsün pençesine düşen Tuba Büyüküstün'ün hastalığı nedeniyle Netflix için çektiği "Another Self" dizisinin Ayvalık çekimleri iptal edildi.
Serenay Sarıkaya cephesinde flaş gelişme Netflix ile anlaşmalı olan Serenay Sarıkaya'ya uzun süre proje aranmış, Klüp ve Pera Palas gibi dizilerini reddeden güzel oyuncu sonunda Pınar Bulut'un yazdığı Şahmeran'da oynamaya karar vermişti.
Netflix’ten video oyunu atağı Netflix, TV şovları ve filmlerin ötesindeki ilk büyük hamlesini gerçekleştirdi. Video oyunlarına yönelmeyi planlayan platform, bu alana öncülük etmesi için Electronic Arts ve Facebook'ta yöneticilik yapmış olan Mike Verdu ile çalışacak.
BKM'den Netflix için Cahide Sonku dizisi! Türk sinemasının ilk kadın yıldızı ve ilk kadın yönetmeni Cahide Sonku'nun hayatı dizi oluyor. Netflix'te izleyiciyle buluşacak dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor.
Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nu buluşturan dizide gelişme Ünlü senarist Sema Ergenekon uzun süredir ilk ismi "Rekabet" olan "Yargı" dizisinin üzerinde çalışıyor.
Çağatay Ulusoy hakkında konuşulacak iddia! Uzun süredir meslektaşı Duygu Sarışın ile mutlu bir birliktelik yaşayan Çağatay Ulusoy hakkında sürpriz bir iddia dizi kulislerinde kulaktan kulağa yayıldı...