Netflix


Seri katil Jeffrey Dahmer'ın babasından Netflix'e dava!
Seri katil Jeffrey Dahmer'ın babasından Netflix'e dava! En yakın rakibine 4 kat fark atan Netflix dizisi DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story sıralamadaki yerini korurken; katil Jeffrey Dahmer'in babasından karşı hamle geldi. Baba, oğluyla ilgili yayınladığı iki dizide de cinayetleri romantize ettiği gerekçesiyle Netflix'e dava açmaya hazırlanıyor.
Netflix şifresini paylaşanlar dikkat!
Netflix şifresini paylaşanlar dikkat! Netflix, hesap paylaşımı yapan kullanıcılar için durumu daha zor hale getirmeye hazırlanıyor. Reklam destekli abonelik sistemine geçmeye hazırlanan şirket bir yandan da dünya genelinde şifre paylaşımını kaldırmayı hedefliyor.
Netflix ezber bozacak
Netflix ezber bozacak Uzun yıllardır tartışma konusu haline gelen dijital yayıncılık ve sinema sektörü ilk defa iş birliğine gitti.
Netflix’in sevilen dizisi, yalnızca tek bölümüyle dünya rekoru kırdı
Netflix’in sevilen dizisi, yalnızca tek bölümüyle dünya rekoru kırdı Netflix'in sevilen dizilerinden biri olan The Midnight Club, tek bir bölümüyle Guiness Dünya Rekorları listesine girdi.
Prens Harry için seçmeler başladı!
Prens Harry için seçmeler başladı! Meghan Markle ile evlendikten sonra ailesine adeta savaş açan Prens Harry için "The Crown" dizisinin prodüktörleri harekete geçti.
Netflix'te "Dahmer" rüzgarı esiyor
Netflix'te "Dahmer" rüzgarı esiyor Netflix geçtiğimiz günlerde 12-18 Eylül arası en çok izlenen dizileri paylaştı.
Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor
Netflix, kendi oyun stüdyosunu kuruyor Netflix, Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de kendi video oyun stüdyosunu kuracağını açıkladı. Stüdyonun başına daha önce Zynga ve Electronic Arts oyun şirketlerinde yöneticilik yapmış olan Marko Lastikka geçecek.