Netflix


Camdaki Kız'ın Hayri'sinin yeni projesi belli oldu
Camdaki Kız'ın Hayri'sinin yeni projesi belli oldu "Camdaki Kız" dizisinde canlandırdığı 'Hayri' rolüyle büyük beğeni toplayan aktör Cihangir Ceyhan, dijitalde yayınlanacak olan projede güzel oyuncuyla birlikte rol alacak.
Serenay Sarıkaya setten sete koşuyor
Serenay Sarıkaya setten sete koşuyor Serenay Sarıkaya'nın avukat Leyla rolüne hayat verdiği Netflix'in "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisinin ilk sezon çekimleri tamamlandı.
Çağan Irmak'ın merakla beklenen dizisi geri sayımda
Çağan Irmak'ın merakla beklenen dizisi geri sayımda Çağan Irmak’ın merakla beklenen "Yaratılan" dizisinin yayın tarihi belli oldu.
Ata Demirer ve Uğur Yücel'in buluşması heyecan yarattı
Ata Demirer ve Uğur Yücel'in buluşması heyecan yarattı Netflix için çekilecek "Bir İhtimal Daha Var" dizisi sürpriz kadrosuyla Eylül sonunda sete çıkacak.
Birce Akalay'dan müjdeli haber geldi
Birce Akalay'dan müjdeli haber geldi Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Birce Akalay, yeni projesiyle yeni sezonda televizyonda olacağını söyledi.
Hastaneye kaldırılan ünlü dizi oyuncusundan ilk fotoğraf
Hastaneye kaldırılan ünlü dizi oyuncusundan ilk fotoğraf Son dönemin ilgiyle izlenen dizisinde rol alan genç oyuncu hastanelik oldu...
Meghan Markle'ın 'stres önlemi' olay oldu
Meghan Markle'ın 'stres önlemi' olay oldu İngiliz Kraliyet Ailesi'yle yollarını ayırdıktan sonra gündemden düşmeyen Meghan Markle, stres seviyesini düşürmek için değişik bir yol izledi.