Netflix

Netflix hesabını ortak kullananlara kötü haber! Kişilerin ayrı ayrı hesap açmak yerine tek bir şifreyi kullanmasının önüne geçme çabalarını sürdüren Netflix bu doğrultuda yeni bir özelliği test ediyor.
Covid testi pozitif çıkınca çekimler iptal oldu! Tims&B'nin Netflix için hazırladığı "Sıcak Kafa" dizisinde Corona virüs paniği yaşandı.
Birce Akalay sürpriz projeyle dönüyor Son olarak "Babil" dizisinde rol alan oyuncu Birce Akalay; dijitalde yayınlanacak bir dizide oynayacak.
Önder Açıkbaş - Netflix savaşı sürüyor Oyuncu Önder Açıkbaş, yönetmenlik koltuğuna oturduğu aynı zamanda da oynadığı 'Mazlum Kuzey & Kuddusi 2' adlı filminin izni olmadan Netflix'te yayımlandığını iddia etti.
Aleyna Tilki'nin 8 bölüm için aldığı ücret dudak uçuklattı! Aleyna Tilki'nin ilk dizi projesi "İşte Bu Benim Masalım"ın çekimleri önümüzdeki hafta bitiyor.
Netflix, Türkiye'deki abone sayısını ilk kez açıkladı Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarında Netflix, Türkiye'deki abone sayısını açıkladı. Netflix'in Türkiye'deki abone sayısı 3.5 milyonu geçmiş durumda.
Netflix kullananlar dikkat! Zam geldi!.. Online dizi ve film izleme platformu Netflix, Türkiye’deki üyelik ücretlerine yüzde 31 ile yüzde 50 arasında zam yaptı.