Netflix

Netflix Türkiye’de ofis açma kararı aldı Dizi ve film prodüksiyonu ve internet üzerinden yayınlama platformu Netflix, Türkiye'de ofis açma kararı aldığını duyurdu.
İnternet rekora doymuyor Koronavirüse karşı alınan yeni önlemler, internete olan talebi bir anda olağanüstü boyutlara taşıdı.
Meryl Streep'ten bu kez de rap sürprizi! Okul dansına kız arkadaşıyla katılması yasaklanan Emma ismindeki genç bir kızın hikayesini anlatan "The Prom" isimli müzikal, Netflix için uyarlandı.
"La Casa de Papel" oyuncusundan olay itiraf! "La Casa de Papel" 5. sezonu sabırsızlıkla bekleyen hayranları, her gün gelen yeni haberlerle şaşırmaya devam ediyor.
Hazal Kaya'nın yeni projesi belli oldu Sevilen oyuncu Hazal Kaya, Karga Seven Pictures'ın Netflix için hazırladığı "Pera Palas" projesinin başrol kadın yıldızı oldu.
Zeynep Talu'dan "Bir Başkadır"a çok sert tepki! "Bir Başkadır"da çalan Ferdi Özbeğen şarkıları sosyal medyada gündem oldu. Ünlü söz yazarı Zeynep Talu'dan dizi jeneriğine büyük tepki geldi.
İBB’den Netflix'e 'Bir Başkadır' yanıtı İBB, Netflix Türkiye'yi etiketleyerek Bir Başkadır dizisindeki otobüs hattına ilişkin açıklama yaptı.