Jennifer Lopez'den hayranlarını şoke eden karar

Bir süredir hem özel hayatındaki inişli söylentilerle hem de turne biletlerinin satışının düşük olmasıyla dikkat çeken Jennifer Lopez'den hayranlarını şoke eden bir karar geldi.

Jennifer Lopez'den hayranlarını şoke eden karar

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, şu sıralar pek de iyi günler geçirmiyor. Bir yandan Ben Affleck ile ayrıldığına dair söylentilerle sık sık magazin sayfalarında görünen JLo, bir yandan da kariyerinde oldukça çalkantılı günler geçiriyor.

Turne biletlerinin satmaması üzerine hayal kırklığı yaşadığı basına yansıyan ünlü şarkıcı, çocukları, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmek için 2024 yaz turnesinin tamamını iptal etti.

Lopez, resmi tur sayfasında yaptığı açıklamada şu satırlara yer verdi: "Sizi hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm ve yıkıldım. Lütfen şunu bilin ki eğer kesinlikle gerekli olduğunu hissetmeseydim bunu yapmazdım. Söz veriyorum bunu telafi edeceğim ve hep birlikte yeniden birlikte olacağız. Hepinizi çok seviyorum."


Jennifer Lopez'den hayranlarını şoke eden karar"This Is Me… Live"
turnesinin tanıtımını yapan Live Nation temsilcileri de "Jennifer çocukları, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte olmak için zaman ayırıyor" dedi.

Ticketmaster üzerinden bilet satın alan kişilere ücret iadesi yapılacağı, üçüncü taraf siteleri kullanan bilet alıcılarının ayrıntılar için bu platformlarla iletişime geçmesi gerektiği belirtildi.

Lopez, düşük bilet satışlarıyla boğuşan beş yıl aradan sonra mart ayında turnesine dahil yedi tarihi sessizce iptal etmişti. Nisan ayında, turnenin adını "This Is Me… Now"dan, "This Is Me...Live/The Greatest Hits" olarak değiştirdi. Ancak ünlü şarkıcı yine aradığını bulamadı.

Ayrıca, Lopez yakın zamanda Netflix'te gösterime giren yeni filmi Atlas'ın tanıtımını da yapıyor.