Ben Affleck


Jennifer Lopez ve Ben Affleck tarzlarıyla ilgi odağı oldu
Jennifer Lopez ve Ben Affleck tarzlarıyla ilgi odağı oldu Ben Affleck ve Jennifer Lopez, önceki gün Los Angeles’ta görüntülendi.
Ben Affleck'in başına bela olan 'flört' uygulaması!
Ben Affleck'in başına bela olan 'flört' uygulaması! Dünyaca ünlü aktör Ben Affleck'in başı son günlerde flört uygulaması Raya yüzünden dertte. Jennifer Lopez ile yeniden nişanlanma haberlerinden kısa bir süre sonra ünlü aktörün, uygulamadaki hareketleri gündemde.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez nişanlandı
Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez nişanlandı Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ve oyuncu Ben Affleck, 20 yıl aradan sonra tekrar nişanlandıklarını duyurdular.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi ABD'li dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ben Affleck, önceki gün İspanya’da görüntülendi.
Jennifer Lopez: "Çok şanslı hissediyorum"
Jennifer Lopez: "Çok şanslı hissediyorum" Jennifer Lopez, son röportajında Ben Affleck ile ikinci baharlarını yaşayabildikleri için çok şanslı hissettiğini söylüyor.
Ben Affleck biten evliliğini 'kapana' benzetti
Ben Affleck biten evliliğini 'kapana' benzetti Dünyaca ünlü aktör Ben Affleck, Jennifer Garner ile olan evliliğinde kendisini kapana kısılmış hissettiğini öne sürerek "Evliliğim sürseydi alkolik olurdum. Jennifer Lopez ile tekrar ilişkiye başlamadan önce de iki kez düşündüm" dedi.
Ben Affleck: "İkinci şansları kullanabildiğim için şanslıyım"
Ben Affleck: "İkinci şansları kullanabildiğim için şanslıyım" Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck, ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.