Ben Affleck ile Jennifer Lopez yüzüğü çıkardı

Gençlik yıllarında aşk yaşadıktan sonra ayrılan ve farklı hayatlara yelken açan ve 2022'de yolları kesiştikten sonra evlenme kararı alan Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in boşanmak üzere olduğu iddia edildi.

Ben Affleck ile Jennifer Lopez yüzüğü çıkardı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre bir dönem birlikte olduktan sonra ayrılan ve başka aşklara yelken açan aktör Ben Affleck ve şarkıcı/oyuncu Jennifer Lopez'in 2022'de başlayan evlilikleri sarsılıyor... Ben Affleck ile Jennifer Lopez yüzüğü çıkardı


ABD medyası, 54 yaşındaki Lopez ile 51 yaşındaki Affleck'in bir süredir ayrı evlerde yaşamaya başladığını iddia etti.

Magazin dergisi People'a konuşan kaynaklar 30 Mart'tan sonra ilk kez 16 Mayıs'ta kamuoyunun karşısına birlikte çıkan Affleck ve Lopez'in evlerini ayırdığını yazdı.


Ben Affleck ile Jennifer Lopez yüzüğü çıkardı - Resim : 2İsmini açıklamayan kaynak Affleck'in bir süredir çiftin Los Angeles'taki evinde yaşamadığını ve film çekimi için başka bir evde yaşadığını söyledi. 

Konuyla ilgili Affleck ve Lopez'den resmi bir açıklama gelmezken, dün ABD medyası Affleck'in ilk kez alyansı olmadan görüntülendiğini de aktardı. Ben Affleck ile Jennifer Lopez yüzüğü çıkardı - Resim : 3


Bir süredir film çekimi ve tanıtımları için New York'ta olan Lopez, Met Gala'ya da tek başına katılmıştı.