Nihal Candan


Candan kardeşlerin tutuklandığı soruşturmada 6 yeni gözaltı
Candan kardeşlerin tutuklandığı soruşturmada 6 yeni gözaltı Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin tutuklandığı operasyon kapsamında 6 kişi daha gözaltına alındı. Dolandırıcılık Büro Amirliğinde sorgulanan şüpheliler adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden 3'ü tutuklanırken, 2'si adli kontrolle 3 şüpheli serbest bırakıldı.
Nihal Candan'ın evliliğiyle ilgili yeni iddia: "O kadın yuvamı yıktı!"
Nihal Candan'ın evliliğiyle ilgili yeni iddia: "O kadın yuvamı yıktı!" Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, suç örgütüne üye olma, kurma suçundan gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmıştı.
Seçil Erzan, Candan kardeşlere cezaevinde ablalık yapıyor
Seçil Erzan, Candan kardeşlere cezaevinde ablalık yapıyor Kamuoyunda 'Fatih Terim Fonu' olarak bilinen dolandırıcılık davasında tutuklanan Denizbank eski şube müdürü Seçil Erzan’ın, 'kara para aklama' soruşturmasında tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle Silivri Cezaevi'nde aynı koğuşta olduğu öğrenildi.
Bahar Candan'ın çete liderinden para aldığı görüntüler ortaya çıktı
Bahar Candan'ın çete liderinden para aldığı görüntüler ortaya çıktı Kara para aklama iddiasıyla tutuklanan Bahar ve Nihal Candan'ın örgütün gizli kasası oldukları yönünde iddialar da vardı. Show Haber'de çıkan görüntülerde Bahar Candan'ın bir kişiden para aldığı görülüyor.
Umut Candan: "Benim kızlarım çok saf... İkisi de suçsuz"
Umut Candan: "Benim kızlarım çok saf... İkisi de suçsuz" Tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin anneleri Umut Candan kızlarının suçsuz olduğunu savundu.
Polisler, Nihal Candan'ın evine sabah 05.00’te gitmiş
Polisler, Nihal Candan'ın evine sabah 05.00’te gitmiş Ablası Bahar Candan ile birlikte tutuklanan Nihal Candan’ın eşi Mehmet Faruk Çiçek’in gözaltı için eve gelen polislere, ‘Yanlış adrese geldiniz’ dediği öğrenildi.
Nihal Candan ile ilgili sır gibi saklanan gerçek!... 'Meğer 4 aylık...'
Nihal Candan ile ilgili sır gibi saklanan gerçek!... 'Meğer 4 aylık...' Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan'la hapse giren Nihal Candan ile ilgili sır gibi saklanan gerçek ortaya çıktı.