Nükhet Duru


Hande Subaşı'nın mutlu günleri
Hande Subaşı'nın mutlu günleri İş ve özel hayatında her şey yolunda giden güzel yıldız Hande Subaşı önceki gün muhabirlere poz verdi.
Lerzan Mutlu tayt polemiğine sert çıktı
Lerzan Mutlu tayt polemiğine sert çıktı 68 yaşındaki sanatçı Nükhet Duru "Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir, 'Dur!' deyin artık" diyerek taytların kadınlara yakışmadığını dile getirmişti.
Meltem Cumbul göbek attı, Nükhet Duru kahkaha krizine girdi!
Meltem Cumbul göbek attı, Nükhet Duru kahkaha krizine girdi! Sanatçı Nükhet Duru önceki akşam ABD, New York’ta konser verdi.
Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar'a motosiklet hediye etti
Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar'a motosiklet hediye etti Hülya Avşar, önceki akşam ailesi ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Tarabya'daki bir mekandaydı.
Çiğdem Batur komedi dizisiyle dönüyor
Çiğdem Batur komedi dizisiyle dönüyor Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Çiğdem Batur'un yeni projesi belli oldu.
Gökçe Bahadır'dan Nükhet Duru'nun tayt çıkışına olay tepki!
Gökçe Bahadır'dan Nükhet Duru'nun tayt çıkışına olay tepki! "Kulüp" dizisindeki performansı ayakta alkışlanan oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün katıldığı bir etkinlikte gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Nükhet Duru Amerika'da konser verdi
Nükhet Duru Amerika'da konser verdi ABD konserlerine devam eden müzisyenler Nükhet Duru ve Serkan Çağrı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında merkezi Chicago'da bulunan Turkish American Cultural Alliance (TACA)'da sahne aldı.