Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları

Bülent Şakrak ile evlilikleri boyunca hemen her gün aşk dolu mesajlar paylaşan Ceyda Düvenci; benzer cümleleri bu kez de yeni sevgilisi Güçlü Mete için kurmuştu.

Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları

Ceyda Düvenci ile Ebru Cündübeyoğlu'nun eski eşi Güçlü Mete’nin sürpriz aşkı tam gaz sürüyor.Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları


Mutlu çift beraberliklerini sosyal medyadan yaptıkları romantik paylaşımlarla dosta düşmana ilan ediyor.


Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları - Resim : 2


Güçlü Mete, 16 Nisan’da “Yaşamın bir mucizesi.. 16 Nisan’da ailesine, bu sene benim hayatıma Ceyda doğar. Nice mutlu yaşlara sevgilim” mesajıyla Ceyda Düvenci’ye olan sevgisini dile getirmişti.

Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları - Resim : 3

Ceyda Düvenci de Güçlü Mete’nin yaş gününde yoruma kapatığı gönderisinde şu mesajı paylaştı: “İyi ki doğdun sevgilim… Biliyorum ki hayatına nezaketinle, zekanla, sevginle ve hassasiyetinle dokunduğun herkes için çok kıymetlisin. Benim içinse; iyi ki doğdun ve iyi ki kalbine düştük önce. Aklın öngörmediğini kalp öngörürmüş. İyi ki kalbinin peşinden gittin ki biz olduk bu sayede… Biz olmak hayatın en güzel mucizesiymiş... Seni çok seviyorum …”


Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları - Resim : 4Benzer cümleleri evlilikleri boyunca hemen her gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Bülent Şakrak için de kuran Ceyda Düvenci'nin aşk mesajları sık sık haberlere konu oluyordu.

NÜKHET DURU'NUN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE KATILDILAR

Ceyda Düvenci yeni aşkı Güçlü Mete'yle sanatçı Nükhet Duru'nun doğum günü partisinde boy gösterdi.


Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları - Resim : 5