Bülent Şakrak


Ceyda Düvenci'ye Bülent Şakrak'ı unutturan erkek
Ceyda Düvenci'ye Bülent Şakrak'ı unutturan erkek Her fırsatta aşkını haykırdığı Bülent Şakrak'tan geçtiğimiz yıl Temmuz ayında boşanan Ceyda Düvenci; evliliğinin bitişinden 8 ay sonra yeni aşka yelken açtı
Ceyda Düvenci günde tek öğünle zayıfladı
Ceyda Düvenci günde tek öğünle zayıfladı Ceyda Düvenci, kısa bir süre içinde fazla kilolarından kurtulup fit bir görünüme kavuştu
Bülent Şakrak'tan şaşırtan Cem Yılmaz açıklaması: "Ona sormadan adım atmam"
Bülent Şakrak'tan şaşırtan Cem Yılmaz açıklaması: "Ona sormadan adım atmam" Bülent Şakrak, Cem Yılmaz ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.
Ceyda Düvenci'den boşanan Bülent Şakrak'tan bomba aşk açıklaması
Ceyda Düvenci'den boşanan Bülent Şakrak'tan bomba aşk açıklaması Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci ile boşanmasının ardından "tiny house" tarzı bir eve taşındı ve burada doğayla iç içe münzevi bir hayat yaşamaya başladı.
Ceyda Düvenci sosyal medyada neşe saçtı
Ceyda Düvenci sosyal medyada neşe saçtı Kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitiren Ceyda Düvenci, sosyal medyayı aktif olarak kullanmayı sürdürüyor.
Ceyda Düvenci'den bomba aşk açıklaması!
Ceyda Düvenci'den bomba aşk açıklaması! Evlilikleri süresince hemen her gün aşk paylaşımları yaptığı meslektaşı Bülent Şakrak'la 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz temmuz ayından sonlandıran oyuncu Ceyda Düvenci, katıldığı programda bombayı patlattı.
Özge Borak: "Ayıp olmasın diye evlendim demedim"
Özge Borak: "Ayıp olmasın diye evlendim demedim" Oyuncu Özge Borak konuk olduğu bir programın üzerinden sekiz ay geçmesine rağmen sosyal medyada yeniden gündem olan o sözlerine ilişkin açıklama yaptı.