Bülent Şakrak


Ceyda Düvenci'nin eşiyle 'aşk' pozu tartışma yarattı Son olarak "Öğrenci Evi" isimli dizide rol alan Ceyda Düvenci, tam kapanma sürecinde eşi Bülent Şakrak ve iki çocuğuyla evde zaman geçiriyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Düvenci, eşiyle romantik bir paylaşım yaptı.
Ceyda Düvenci yeniden İstanbul'a taşınıyor Eşi Bülent Şakrak'ın işleri nedeniyle geçen yıl Bodrum'a yerleşen Ceyda Düvenci, yeniden İstanbul'a taşınıyor.
Ceyda Düvenci: "Anne oldum, yolumu buldum" Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'nın 10. yaş gününü duygusal bir paylaşım ile kutladı.
Bülent Şakrak ayrılığı bu satırlarla doğruladı! Pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde "Kahraman" karakterine hayat veren oyuncu Bülent Şakrak'tan konuşulan ayrılık açıklaması.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti zirvede Sevgililer Günü'ne özel yapılan ankette 2021 yılının en beğenilen çifti belli oldu.
Bülent Şakrak'tan şaşırtan Hazal Kaya paylaşımı Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci çifti, önceki gün yakın arkadaşları Hazal Kaya'yı evlerinde ağırladı.
Melisa'nın babası Engin Akgün: "Kızımı polemik konusu yaptırmam" Ceyda Düvenci 10 yaşındaki serebral palsi hastası kızı Melisa Akgün’ün ilk kez regl olduğunu belirterek “Bal köpüğüm artık genç kız” açıklamasını yapmıştı.