Bülent Şakrak


Hazal Kaya'dan gülümseten fotoğraf
Hazal Kaya'dan gülümseten fotoğraf Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay'la üçüncü evlilik yıldönümü kutlayan Hazal Kaya, yakın dostu Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci çiftini ziyaret etti.
Çağan Irmak'ın merakla beklenen dizisine yeni isimler dahil oldu
Çağan Irmak'ın merakla beklenen dizisine yeni isimler dahil oldu Fark yaratan ve sektöre büyük değer katan işlere imza atan Çağan Irmak "Yaratılan" isimli yeni projesinin çekimlerine başladı. Irmak’ın hem yazıp hem de yönettiği dizi sıra dışı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.
Çağan Irmak'ın dizisine sürpriz oyuncu
Çağan Irmak'ın dizisine sürpriz oyuncu Çağan Irmak'ın O3 Medya'nın yapımcılığında çeceği "Yaratılan" adlı dizi projesinin yarın sete çıkması planlanıyor. Unutulmaz projelerin yaratıcısı Çağan Irmak'ın büyük merakla beklenen dizisi Netflix'te yayınlanacak.
Sanat dünyasının mutlu çifti acı haberle yıkıldı!
Sanat dünyasının mutlu çifti acı haberle yıkıldı! Ceyda Düvenci ile mutlu bir evlilik sürdüren ve bu evlilikten Okan Ali Şakrak adında bir oğlu olan 44 yaşındaki Bülent Şakrak, acı haberle sarsıldı.
Çağan Irmak'ın dizisine iki bomba isim dahil oldu
Çağan Irmak'ın dizisine iki bomba isim dahil oldu Çektiği unutulmaz filmlerle sinema tarihine geçen, "Asmalı Konak" başta olmak üzere birçok önemli diziye de imza atan Türkiye'nin en başarılı yönetmenlerinden Çağan Irmak'ın yeni projesi merakla bekleniyor.
Ünlü oyunculardan 'Babalar ve Oğulları' pozu
Ünlü oyunculardan 'Babalar ve Oğulları' pozu Ünlü isimler, yılbaşı akşamı aynı evde buluşarak 2022'ye birlikte 'Merhaba' dediler.
Ceyda Düvenci: "Son nefese kadar birlikteyiz"
Ceyda Düvenci: "Son nefese kadar birlikteyiz" Ceyda Düvenci, kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak ile evlilik yıl dönümünü kutladı.