Bülent Şakrak

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci evliliklerini nasıl kurtardı?
Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci evliliklerini nasıl kurtardı? Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin nazara gelen mutlu evliliklerinde bilinmeyen gerçek
Apar topar taşınan Ceyda Düvenci merak uyandırdı
Apar topar taşınan Ceyda Düvenci merak uyandırdı Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, evlerini yeniledi. Bir süredir dizi çekimi için şehir dışında olan Şakrak ile Düvenci'nin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı ve çiftin boşanacağı iddia edilmişti.
1 ay sonra doğum yapmaya hazırlanan Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay'la ilgili gerçek
1 ay sonra doğum yapmaya hazırlanan Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay'la ilgili gerçek İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, katıldığı yayında eşi Ali Atay ile ilgili gerçeği açıkladı.
Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci az önce kararlarını verdi! Tamam mı, devam mı?
Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci az önce kararlarını verdi! Tamam mı, devam mı? 2015 yılında Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak hakkında ayrılık iddiası ortaya atılmıştı. Ve mutlu çift kesin kararlarını verdi.
Bülent Şakrak'tan boşanma iddiasına ilk yanıt
Bülent Şakrak'tan boşanma iddiasına ilk yanıt Tanıştıkları ilk günden bu yana onlarca kez aşk paylaşımı yapan ve birbirlerine aşk dolu mesajlarla seslenen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evleri ayırmaya hazırlandığı iddia edilmişti.
Aşk paylaşımlarıyla bilinen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak ayrılıyor
Aşk paylaşımlarıyla bilinen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak ayrılıyor Tanıştıkları ilk günden bu yana onlarca kez aşk paylaşımı yapan ve birbirlerine aşk dolu mesajlarla seslenen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evleri ayırmaya hazırlandığı iddia edildi.
"Tamirhane" filminin oyuncuları stüdyoya girdi
"Tamirhane" filminin oyuncuları stüdyoya girdi Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca , Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın kadrosunda buluşturan Tamirhane filminin oyuncuları, “Biz Babadan Böyle gördük” eserini seslendirdi.