Bülent Şakrak

Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet: "Her şey yolunda"
Ceyda Düvenci'den eski eşe şaşırtan nispet: "Her şey yolunda" Bülent Şakrak ile evliyken ne kadar mutlu ve aşık olduğunu sergilediği paylaşımlarda bulunan Ceyda Düvenci, boşandıktan sonra 'İyileştiğin anları unutma' serisi başlatmıştı. İyileştiği anları unutmayan ünlü oyuncu bu kez "Her şey yolunda" mesajı verdi.
Ceyda Düvenci'den takipçilerine nasihat: "İki kere değil dokuz kere düşünün"
Ceyda Düvenci'den takipçilerine nasihat: "İki kere değil dokuz kere düşünün" Bülent Şakrak ile evliyken büyük aşk cümleleri kuran Ceyda Düvenci boşandıktan sonra takipçilerine nasihatte bulundu: "Kelimelerimiz dökülürken iki kere değil dokuz kere düşünün"
Herkes aşklarına gıpta ediyordu! Ünlü isimler teselli arayışında
Herkes aşklarına gıpta ediyordu! Ünlü isimler teselli arayışında Ayrılıkların ve boşanmaların arttığı şu günlerde ünlü isimler acısını hafifletmek için çareler arıyor...
'Boşanmayı ben istemedim' diyen Ceyda Düvenci'nin üzüntülü günleri
'Boşanmayı ben istemedim' diyen Ceyda Düvenci'nin üzüntülü günleri Ceyda Düvenci, her fırsatta aşkını haykırdığı paylaşımlarda bulunduğu 8 yıllık eşi Bülent Şakrak'la boşanma haberiyle gündemden düşmüyor.
Ceyda Düvenci mutlu aile tablosundan Bülent Şakrak'ı çıkardı
Ceyda Düvenci mutlu aile tablosundan Bülent Şakrak'ı çıkardı Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'tan boşanma sonrası imalı bir paylaşım geldi. Bülent Şakrak ayrılığın ardından tatile gitti. Ceyda Düvenci ise çocukları ile birlikte imalı bir mutluluk paylaşımında bulundu.
Bülent Şakrak boşanma sonrası şen şakrak!
Bülent Şakrak boşanma sonrası şen şakrak! Ceyda Düvenci ile eşi Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini iki gün önce İzmir'de sonlandırmıştı.
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak boşandı!
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak boşandı! Bir süredir evliliklerinde sorunlar olan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti adli tatil başlamadan boşandı.