ödül


'Senenin Yıldızları' 16’ncı kez ödüllendirildi
'Senenin Yıldızları' 16’ncı kez ödüllendirildi Yıldız Holding çalışanlarının topluma ve işe değer katan yenilikçi projelerinin paylaşıldığı “Senenin Yıldızları Ödül Töreni” bu yıl 16’ncı kez düzenlendi. Ödüle layık görülen projeler, dünyanın dört bir yanındaki 75 bin Yıldız Holding çalışanı ve uzman jürinin oylamasıyla seçildi.
Aydem Plus'a Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket ödülü
Aydem Plus'a Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket ödülü Aydem Enerji'nin şirketi Aydem Plus, İzmir'de düzenlenen Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT) Ödülleri töreninde 'Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket' ödülünü aldı.
Teknosa’ya 'Kadın İstihdamı ve İşte Fırsat Eşitliği' ödülü
Teknosa’ya 'Kadın İstihdamı ve İşte Fırsat Eşitliği' ödülü Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması amacıyla ‘Kadın için Teknoloji’ projesi başta olmak üzere bu alanda farklı çalışmalar yürüten Teknosa, Kadın Dostu Markalar Platformu’nun ‘Kadın İstihdamı ve İşte Fırsat Eşitliği’ ödülünün sahibi oldu.
Yerli girişim, influencer projeleriyle 21 uluslararası ödül kazandı
Yerli girişim, influencer projeleriyle 21 uluslararası ödül kazandı Influencerlar ve markalar arasına köprü kuran İstanbul merkezli INFLOW, Türk Hava Yolları ve İGA İstanbul Havalimanı ile gerçekleştirdiği influencer projeleriyle Digiday Avrupa Ödülleri ve Stevie Ödülleri’nde toplam 21 ödüle layık görüldü.
Lezita, Gastronomi Dalı'nda 'İnovasyon Ödülü'ne layık görüldü
Lezita, Gastronomi Dalı'nda 'İnovasyon Ödülü'ne layık görüldü Lezita, Ege Bölgesi'nin önde gelen şirket, oda, kurum ve belediyelerinin başarılarının teşvik edildiği 'Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT)' organizasyonunda gastronomi alanında 'İnovasyon' ödülünün sahibi oldu.
Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent’e ‘Hotel Of The Year 2023’ ödülü
Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent’e ‘Hotel Of The Year 2023’ ödülü Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent, 2024 Wyndham EMEA SUMMIT’te ‘Hotel Of The Year 2023’ ödülüne layık görüldü.
Damga Gazetesi 20'nci yaş gününü ödül töreniyle kutladı
Damga Gazetesi 20'nci yaş gününü ödül töreniyle kutladı Damga Gazetesi, 20’nci yaş gününü ödül töreni düzenleyerek kutladı.