ödül

PayFix’e PSM Awards’tan iki ödül
PayFix’e PSM Awards’tan iki ödül Bu yıl altıncısı verilen PSM Ödülleri, dün gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
'1915 Çanakkale Köprüsü'ne bir ödül daha
'1915 Çanakkale Köprüsü'ne bir ödül daha Uluslararası inşaat sektörünün prestijli dergilerinden Engineering News Record (ENR) tarafından 'Project Of The Year / Yılın Projesi' seçilen '1915 Çanakkale Köprüsü'ne ödülü, online olarak düzenlenen törenle verildi.
Naz Elmas ödül sevinci yaşadı
Naz Elmas ödül sevinci yaşadı Bir süredir setlerden uzak olan oyuncu Naz Elmas ödül sevinci yaşadı.
Ödül töreninde Şener Şen neden arka sırada oturdu?
Ödül töreninde Şener Şen neden arka sırada oturdu? Şener Şen'in önceki gece düzenlenen GQ Türkiye Men of the Year 2023 Ödül Töreni’nden arka sırada oturması sosyal medyada tartışma konusu olmuştu.
Defne Samyeli ve kızlarından transparan şov
Defne Samyeli ve kızlarından transparan şov Son olarak "Aldatmak" dizisinde canlandırdığı Elmas rolüyle ekranlarda yer alan Defne Samyeli, hem özel hayatı hem de açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen isimlerin başında geliyor.
İlkin Aydın: "Filenin Sultanları değil 'Atatürk'ün kızları' olsun"
İlkin Aydın: "Filenin Sultanları değil 'Atatürk'ün kızları' olsun" GQ Men Of The Year ödül töreninde "Yılın İlham Veren Kadınları" ödülünü takım arkadaşı Gizem Örge ile birlikte alan İlkin Aydın, konuşmasında dikkat çeken ifadeler kullandı.
Gayrimenkul sektörünün 'En'leri Sign of the City Awards ile sahiplerini buldu
Gayrimenkul sektörünün 'En'leri Sign of the City Awards ile sahiplerini buldu Türkiye’de gayrimenkul ve inşaat sektörlerine verilen ‘Sign of the City Awards’ ödülleri, gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl yedincisi düzenlenen törende, sektörün önemli projeleri ödüllendirildi.