öğretmen


Okullarımızda Ulu Önder Atatürk öğretilmiyor “Atatürk’ün hayatı, 10 Kasım’daki konularda olmalıydı, yok. 10 Kasım’da milli bayramlar anlatılıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, milli bayramlar yok. Atatürk İlke ve İnkılapları Dersi’nin süresi ve içeriği yetersiz.”
Şikayetçi velinin kaydı yapılmıyor! Özel Okul Velileri Platformu, kayıt döneminde neler yaşandığı ve bu süreçte ortaya çıkan sorunları kapsayan bir rapor hazırladı.
Öğretmenleri aşılama başladı Türkiye genelinde yaklaşık 1 milyon 249 bin öğretmen ve eğitim çalışanları için aşılama programı başladı.
20 bin öğretmen ataması yapılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 20 bin öğretmen atamasının yapılacağını duyurdu.
Bakan Ziya Selçuk'tan son dakika açıklamaları! Kar tatili ilan edilmeyen noktalarda bugün köy okulları ve anaokulları başta olmak üzere okullar açılıyor ve artık yüz yüze eğitim başlıyor.
Salgında 936 kolej battı Özel okullar, salgında 300 bin öğrenci kaybetti. 936 kolej kapandı. TÖZOK Başkanı Zafer Öztürk, velilere teşvik verilmesi için MEB’e rapor sundu. Bakanlık, okul batışlarını doğrularken, bütçe sıkıntısından teşvik veremeyecek.
Ortaokulda sapık öğretmen dehşeti İstanbul Arnavutköy'de bir ortaokulda kız öğrencilerini taciz eden öğretmene dava açıldı.