öğretmen


Bahar öğretmenden acı haber
Bahar öğretmenden acı haber Manisa'nın Akhisar ilçesindeki Dağdere İlkokulu'nda ücretli öğretmenlik yapan Bahar Zeybek (24), Öğretmenler Günü'nde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.
24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun
24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir” diyen Ulu Önderimiz ve Başöğretmeniz Ata’mızı bir kez daha anıyoruz. ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ bugün tüm yurtta kutlanıyor.
Adele'i gözyaşlarına boğan sürpriz
Adele'i gözyaşlarına boğan sürpriz Adele'in Londra konserinde, ünlü şarkıcının 'Gençken kendisinden ilham aldım' dediği İngilizce öğretmeni sürpriz yaparak sahneye çıktı. Adele, öğretmenini karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamadı.
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan özer: "850 bin sınıftan sadece 66'sı kapalı, diğer tüm sınıflar yüz yüze eğitime devam edecek" ifadelerini kullandı.
1 değil 2 değil tam 16 yıl boyunca aldatmış!
1 değil 2 değil tam 16 yıl boyunca aldatmış! Amerika'da 14 yıl önce tanışarak evlendiği eşini öğretmen sanıyordu, gerçek Türkiye'ye döndüğünde ortaya çıktı. 1990'da ABD'ye giden Fazıl Y., burada tanıştığı Melody A. ile 2007'de evlendi. Gelen bir telefonla dünyası başına yıkıldı.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit o haberi yalanladı
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit o haberi yalanladı "Kuruluş Osman" dizisinin sezon finaline girmesinin ardından eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la tatile çıkan Burak Özçivit, ailesiyle Bodrum'un tadını çıkarıyor.
Neşe Erberk'e rekor ceza!
Neşe Erberk'e rekor ceza! Bir aile, Neşe Erberk’e ait özel ilkokulda eğitim gören iki çocuklarının öğretmeninin Milli Eğitim Bakanlığı’na kayıtlı olmadığı iddiasıyla ücretlerinin iadesini talep etti. Aile, ayrıca okulu bakanlığa şikayet etti.