öğretmen

Okulda dayak skandalında öğretmenlere takipsizlik
Okulda dayak skandalında öğretmenlere takipsizlik İstanbul'da bulunan bir okulda müdür yardımcısının 14 yaşındaki kızına kötü davrandığını öğrenen veli okula gidince öğretmenlerden dayak yediği iddia edilmişti.
Üzerine kaya düşen otomobildeki 4 öğretmen hayatını kaybetti
Üzerine kaya düşen otomobildeki 4 öğretmen hayatını kaybetti Adana'nın Saimbeyli ilçesinde okuldan eve gitmek için yola çıkan öğretmenlerin içinde bulunduğu otomobilin üzerine kaya düştü. Olayda, 4 öğretmen hayatını kaybetti.
Okul müdürünün aşk hayatı 'Yasak Elma' dizisini aratmadı
Okul müdürünün aşk hayatı 'Yasak Elma' dizisini aratmadı Antalya'da bir ortaokulda müdürken aynı okuldaki kadın öğretmenle ilişki yaşadığı iddiasıyla hakkında soruşturma açılarak, görevinden alınan ve gönderildiği okulda bir veliyle ilişki yaşadığı ileri sürülen S.Ö.'ye (48) eşi tarafından açılan boşanma davası dilekçesinde olay detaylar yer aldı.
45 bin yeni öğretmenin ataması 8 Mayıs'ta yapılacak
45 bin yeni öğretmenin ataması 8 Mayıs'ta yapılacak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 45 bin yeni öğretmen ataması için ön başvuruların 27 Mart-1 Nisan tarihlerinde alınacağını ve atamaların 8 Mayıs'ta yapılacağını açıkladı.
Bakan Özer: "Deprem bölgesinden 242 bin 904 öğrenci nakledildi"
Bakan Özer: "Deprem bölgesinden 242 bin 904 öğrenci nakledildi" Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 10 ilden 242 bin 904 öğrencinin diğer illere naklinin yapıldığını açıkladı.
Önce kadın öğretmen sonra kadın veliyle beraber oldu: "İhtiyaçlarım olamaz mı?"
Önce kadın öğretmen sonra kadın veliyle beraber oldu: "İhtiyaçlarım olamaz mı?" Antalya'da bir ortaokulda müdürken aynı okuldaki kadın öğretmenle ilişki yaşadığı iddiasıyla, hakkında soruşturma açılarak, görevinden alınan ve bir ilkokula öğretmen olarak gönderilen S.Ö.'nün (48), bu kez bir veli ile ilişki yaşadığı ileri sürüldü.
Talihsiz aile depreme dayanıklı diye taşındıkları evde can verdi!
Talihsiz aile depreme dayanıklı diye taşındıkları evde can verdi! Hatay Samandağ'da depreme dayanıklı olduğu düşüncesiyle, 3 yıl önce yeni ev alan Refik-Özge Çapar çifti, depremde enkaz altında kalarak, iki çocuklarıyla birlikte hayatlarını kaybetti.