Oğulcan Engin


Miray Daner ve Oğulcan Engin ayrıldı mı? İşte tüm gerçekler!
Miray Daner ve Oğulcan Engin ayrıldı mı? İşte tüm gerçekler! Miray Daner ile Oğulcan Engin'in ayrıldığı iddia edilmişti. Miray Daner ile Oğulcan Engin çiftinin bir mesaj yüzünden ayrıldığı iddia edilmişti.
Miray Daner terk etmek için ayda 250 bin lira istiyor!
Miray Daner terk etmek için ayda 250 bin lira istiyor! Oğulcan Engin ile 95 milyon TL’lik rezidansında yaşayan Miray Daner, daireyi satmak ya da 250 bin TL’ye kiraya vermek için çaba sarf ediyor.
Miray Daner yeni yaşına aşkla girdi
Miray Daner yeni yaşına aşkla girdi Sempatik oyuncu Miray Daner, önceki gece Armutlu’daki bir mekanda 24. yaşını sevgilisi Oğulcan Engin ve dostları ile birlikte kutladı.
Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'in sürpriz buluşması
Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'in sürpriz buluşması Evlilik yolunda ayrılan Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'in sürpriz buluşması magazin gündemine bomba gibi düştü.
Miray Daner aile fotoğrafına girdi
Miray Daner aile fotoğrafına girdi Miray Daner ve Oğulcan Engin'in ilişkisi evliliğe doğru ilerliyor. Oyuncu, sevgilisinin babası Sinan Engin'in 58. doğum günü yemeğinde aile fotoğrafına katıldı.
Miray Daner'in romantik kaçamağı
Miray Daner'in romantik kaçamağı Miray Daner sevgilisi Oğulcan Engin ile romantik bir Venedik kaçamağı yaptı.
Miray Daner'e sevgilisinden tam destek
Miray Daner'e sevgilisinden tam destek Bir hayli kilo verdiği dikkatlerden kaçmayan Miray Daner, önceki akşamki özel davetle dünyaca ünlü bir Fransız kozmetik markasıyla yaptığı iş birliğini duyurdu.