Oğulcan Engin


Ezgi Eyüboğlu'ndan olay sözler: "Bu sorunun cevabı bende değil" Ezgi Eyüboğlu, 1.5 yıldır aşk yaşadığı spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'den sürpriz bir kararla ayrılmıştı.
Oğulcan Engin Ezgi Eyüboğlu'nu unutamıyor Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu’nun yaklaşık 2 yıl önce başlayan aşkı 27 Temmuz’da bitmişti.
Ezgi Eyüboğlu aradaki son bağı da kopardı İki yıla yaklaşan aşklarını gözlerden uzak yaşayan ve evlenecekleri beklenen güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin ilişkilerini noktalama kararı almıştı.
Oğulcan Engin'e hırsızlık şoku! Geçtiğimiz günlerde Cihangir'de hırsızlık şoku yaşayan Oğulcan Engin'in motosikleti Kasımpaşa'da bulundu.
Oğulcan Engin'in ayrılıktan haberi yok TRT1'de ekrana getirilen "Teşkilat" dizisinin yıldızı Ezgi Eyüboğlu, sevgilisi Oğulcan Engin ile olan fotoğraflarını sosyal medyadan kaldırmasının ardından ayrılık iddiaları gündeme geldi. Sessizliğini bozan Oğulcan Engin, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.
Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin'i sildi! Son dönemin popüler oyuncularından Ezgi Eyüboğlu, yaklaşık iki senedir aşk yaşadığı sevgilisi Oğulcan Engin'i sosyal medyada takipten çıkardı.
Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu evlenmeyi düşünmüyor Oğulcan Engin, sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ile Alaçatı'da kahvaltı çıkışı görüntülendi.