Oğulcan Engin


Kubilay Aka'dan flaş Miray Daner açıklaması
Kubilay Aka'dan flaş Miray Daner açıklaması Fırtınalı aşkları, Kubilay Aka'nın başka kadınlara attığı mesajların ifşa olmasıyla biten Kubilay Aka ve Miray Daner geçtiğimiz hafta bir olaylı pişti yaşamıştı.
Miray Daner ve Oğulcan Engin'den aşk pozu
Miray Daner ve Oğulcan Engin'den aşk pozu Aşkları dolu dizgin devam eden çift, birkaç gün önce Bebek Hotel'den çıkarken ilk kez el ele objektiflere takılmıştı.
Kubilay Aka ve Miray Daner'in olaylı piştisi
Kubilay Aka ve Miray Daner'in olaylı piştisi Fırtınalı aşkları, Kubilay Aka'nın başka kadınlara attığı mesajların ifşa olmasıyla biten Kubilay Aka ve Miray Daner dün akşam bir olaylı pişti yaşadı.
Oğulcan Engin ve Miray Daner el ele görüntülendi
Oğulcan Engin ve Miray Daner el ele görüntülendi Magazin dünyasının gizemli aşıkları Miray Daner ve Oğulcan Engin, önceki gece ilk kez görüntülendi. Haftalardır gazetecilerle köşe kapmaca oynayan sevgililer, sonunda pes etti ve el ele görüntü verdi.
Oğulcan Engin'e Miray Daner soruldu
Oğulcan Engin'e Miray Daner soruldu Genç oyuncu Miray Daner ile Oğulcan Engin'in aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Ezgi Eyüboğlu, Kerim Çarmıklı'nın eski eşinin yakın arkadaşı çıktı!
Ezgi Eyüboğlu, Kerim Çarmıklı'nın eski eşinin yakın arkadaşı çıktı! Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin’den ayrıldı! Ara vermeden yeni bir aşka yelken açtı! Bu kez de sosyetik Kerim Çarmıklı ile yakalandı... Yeni sevgilisinin eski eşi ise arkadaşı çıktı!
Oğulcan Engin ve Miray Daner aşkına olay yorum!
Oğulcan Engin ve Miray Daner aşkına olay yorum! Spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin ve oyuncu Miray Daner hakkındaki sürpriz aşk iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin önceki gün Emirgan'daki bir mekandan çıkarken birlikte görüntülenmesi iddiaları kuvvetlendirdi.