Oğulcan Engin

Ezgi Eyüboğlu güllere boğuldu! Spor adamı Sinan Engin’in oğlu Oğulcan, şarkıcı Hadise'nin sevgilisi Kaan Yıldırım'ın eski eşi oyuncu Ezgi Eyüboğlu 2020’de aşk yaşamaya başlamıştı.
Ezgi Eyüboğlu'ndan sorulara yanıt yok! Bir süredir Oğulcan Engin ile birliktelik yaşayan oyuncu Ezgi Eyüboğlu, önceki gün annesi Oya Eyüboğlu ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi.
Engin Öztürk: "Şalvarımla mutluyum" Yakışıklı oyuncu Engin Öztürk önceki gün Zekeriyaköy’de evine yakın bir marketten alışveriş yaptı.
Oğulcan Engin-Ezgi Eyüboğlu aşkı nikah masasına gidiyor Ünlü spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin ile dizi oyuncusu Ezgi Eyüboğlu, Mart ayında yeni bir aşka yelken açmıştı.
Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'den asansör pozu Geçtiğimiz haftalarda Corona virüsü yenen Ezgi Eyüboğlu-Oğulcan Engin çifti, asansörde çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından yayınladı.
Karantina sürecini tamamlayan aşıklar soluğu ormanda aldı Corona virüs testleri pozitif çıkan ünlü sevgililer, günler sonra Belgrad Ormanı’nda yürüyüş yaptı.
Oğulcan Engin de Corona virüse yakalandı Ünlü spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in hafta sonu bir araya geldiği İbrahim Büyükak Corona virüse yakalanmıştı. Bu üzücü haberden sonra Oğulcan Engin'in de Covid-19 testi pozitif çıktı.