Oktay Kaynarca


Nejat Birecik'in ani vedası üzdü
Nejat Birecik'in ani vedası üzdü Atv’nin en sevilen dizilerinin başında gelen "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinde rol alan tiyatro ve sinema oyuncusu Nejat Birecik'ten son dakika haberi.
Vahide Perçin'i şoke eden gerçek!
Vahide Perçin'i şoke eden gerçek! Vahide Perçin tıpkı Oktay Kaynarca gibi adına açılan ve depremzedeler için yardım toplayan adresle ilgili harekete geçti.
Oktay Kaynarca: "Memleketin sarılacak çok yarası var"
Oktay Kaynarca: "Memleketin sarılacak çok yarası var" Oktay Kaynarca, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük depremin ardından yardım kampanyalarında ilk sıralarda yerini aldı. Oktay Kaynarca, sosyal medya paylaşımından yaptığı yeni paylaşımla dikkat çekti.
Oktay Kaynarca'nın eski fotoğrafıyla akıl almaz dolandırıcılık!
Oktay Kaynarca'nın eski fotoğrafıyla akıl almaz dolandırıcılık! Ünlü aktör Oktay Kaynarca adına açılan sahte tiktok hesabından depremzedeler için yardım topladığını görünce harekete geçti.
Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi
Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi Star TV'de ekrana gelen; Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ı başrolde buluşturan "Ömer" ve atv'de ekrana gelen Oktay Kaynarca'nın ilgiyle izlenen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak konusuydu.
Şok! ATV yönetimi, Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca'ya "Siz yoksunuz" dedi!
Şok! ATV yönetimi, Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca'ya "Siz yoksunuz" dedi! AHBAP'a destek veren Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu, Atv'nin isteğiyle yarınki ortak yayında yer almıyor.
Ünlü isimler deprem felaketi için tek yürek oldu
Ünlü isimler deprem felaketi için tek yürek oldu Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Kıvanç Kasabalı ve Oktay Kaynarca gibi isimler AHBAP'ta bir araya gelerek depremzedeler için tek yürek oldu.