Oktay Kaynarca


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında flaş gelişme 7. sezonu başlayacak olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin 200. bölümünde veda eden bir oyuncu son görevini tamamlayacak.
Ozan Doğulu ve sevgilisi Hera ünlü davetlileri coşturdu DJ ve aranjör Ozan Doğulu, önceki akşam Kuruçeşme'de bulunan bir mekânda sahne aldı.
'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın setini basan sanıklar yargılanmaya başlandı ATV ekranlarının sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 29 Kasım 2020'de Maltepe'de bir otelde gerçekleşen çekimleri sırasında 3 kadın set çalışanına sözlü ve fiziksel saldırıda bulundukları iddiasıyla haklarında dava açılan sanıkların yargılanmasına başlandı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da izleyicileri şaşırtacak gelişmeler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 7. sezonuna bomba gibi girmeye hazırlanıyor.
Sabina Toziya hayatını kaybetti Beynindeki tümör nedeniyle 8 ay önce ameliyat olan usta oyuncu Sabina Toziya 75 yaşında hayatını kaybetti.
″Hayvanları Koruma Kanunu″ teklifi Meclis′te "Hükümetin, hayvanları mal ve eşya olmaktan çıkaran, onları canlı bir varlık olarak kabul edip haklarını düzenleyen kanun teklifinin TBMM'ye sunulması, sanat dünyasında sevinçle karşılandı.
İranlı ressamdan Oktay Kaynarca'ya sürpriz Deneyimli oyuncu Oktay Kaynarca, kendisini çizen İranlı ünlü ressam Samaneh Mohammadpour’u İstanbul’da ağırladı.