Oktay Kaynarca


Oktay Kaynarca'dan 8 milyonluk araç açıklaması!
Oktay Kaynarca'dan 8 milyonluk araç açıklaması! "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin Cezayir'i Oktay Kaynarca'nın 8 Milyonluk tasarımı özel taşlarla yapılan bir araba aldığı gündeme gelmişti.
Oktay Kaynarca 30 metreden böyle atladı!
Oktay Kaynarca 30 metreden böyle atladı! Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın başrolünü oynadığı "Ben Bu Cihana Sığmazam" setinde aksiyon dolu sahneler yaşandı.
Sahra Şaş "Kayıkçı'nın kızı" olarak dönüyor
Sahra Şaş "Kayıkçı'nın kızı" olarak dönüyor atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam'a genç yetenek Sahra Şaş dahil oldu.
Oktay Kaynarca'nın dizisinde ayrılık üstüne ayrılık!
Oktay Kaynarca'nın dizisinde ayrılık üstüne ayrılık! "Ben Bu Cihana Sığmazam" nefes kesen hikâyesiyle salı akşamları seyirciyi ekran başına topluyor.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi yeni diziyle dönüyor! Sürpriz hazırlık!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi yeni diziyle dönüyor! Sürpriz hazırlık! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi yeni sezon için hazırlık yapıyor.
Aile dizisi reyting yarışında geriledi mi? Ünlü dizi için yeni gelişme
Aile dizisi reyting yarışında geriledi mi? Ünlü dizi için yeni gelişme Show TV'nin salı akşamları heyecanla beklenen dizisi ‘Aile’, yeni bölümüyle izleyicileri bir kez daha ekrana kilitledi.
Oktay Kaynarca'nın dizisine güçlü oyuncu dahil oluyor!
Oktay Kaynarca'nın dizisine güçlü oyuncu dahil oluyor! "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin kadrosuna çok yetenekli bir oyuncu katıldı.