Oktay Kaynarca


Pelin Akil ve Oktay Kaynarca ekran için geri sayımda
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca ekran için geri sayımda Başrolünü Oktay Kaynarca ve Pelin Akil'in paylaştığı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın arasından su sızmıyor
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın arasından su sızmıyor İki projede üst üste birlikte kamera karşısına geçen Oktay Kaynarca ile Pelin Akil'in arasından su sızmıyor...
Özgü Namal - Oktay Kaynarca buluşmasının detayları ortaya çıktı!
Özgü Namal - Oktay Kaynarca buluşmasının detayları ortaya çıktı! "Yeditepe İstanbul" ve "Kurtlar Vadisi" dizilerinde Oktay Kaynarca ile birlikte oynayan Özgü Namal, ünlü oyuncu ile bir dönem birliktelik yaşamış ancak bu birliktelik ayrılık ile sonuçlanmıştı.
Özgü Namal ve Oktay Kaynarca yıllar sonra yeniden bir arada
Özgü Namal ve Oktay Kaynarca yıllar sonra yeniden bir arada Oktay Kaynarca ile Özgü Namal, bir dönem hayatlarını birleştirmiş ancak bu birliktelik ayrılıkla sonuçlanmıştı.
Oktay Kaynarca kozmetik firmasının yüzü oldu
Oktay Kaynarca kozmetik firmasının yüzü oldu Atv'de yayınlanacak 'Ben Bu Cihana Sığmazam' adlı yeni dizisinin çekimlerine devam eden Oktay Kaynarca, firmaların da gözdesi oldu.
Pelin Akil'in Oktay Kaynarca heyecanı
Pelin Akil'in Oktay Kaynarca heyecanı Eski rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile yeniden kamera karşısına geçen oyuncu Pelin Akil'in içi içine sığmıyor...
Pelin Akil Oktay Kaynarca'yı yere göğe sığdıramadı
Pelin Akil Oktay Kaynarca'yı yere göğe sığdıramadı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin yıldızlarından Pelin Akil de Özbekistan’a giden ekibin içinde yer aldı. Akil, ATV’nin dizisinde sınır tanımayan doktorlardan Firuze’ye hayat verecek.