okul


Karsu Hatay'a müzik okulu açtı
Karsu Hatay'a müzik okulu açtı Depremin birinci yılında memleketi Hatay'ı ziyaret eden Karsu, okul için 100'e yakın enstrüman topladı. Şarkıcı, ‘'Kim müzikle terapi yapmak istiyorsa buraya gelsin' dedi.
İngilizce eğitim kurumu, 10’uncu yılını paydaşlarıyla kutladı
İngilizce eğitim kurumu, 10’uncu yılını paydaşlarıyla kutladı English Kids Academy, 10’uncu yılını paydaşlarıyla kutladı. Okul idarecileri ve öğretmenlerinin yetkinliklerini artırmak için 3-4 Şubat’ta eğitim kampı düzenleyen kurum, kampın ardından 10 yıllık paydaşlarına ahde vefa ödülü verdi.
İş Bankası'ndan Hatay'a okul desteği
İş Bankası'ndan Hatay'a okul desteği 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerin üzerinden tam 1 yıl geçti. Depremlerden birçok il yıkıcı bir şekilde etkilendi ve binlerce insan hayatını kaybetti.
Depremde hayatını kaybedenler için okullarda saygı duruşu
Depremde hayatını kaybedenler için okullarda saygı duruşu Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB) alınan karar doğrultusunda, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenler için bugün tüm okullarda 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Van'ın 3 ilçesinde okullara kar tatili
Van'ın 3 ilçesinde okullara kar tatili Van'ın 3 ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, eğitime bugün ara verildi. Bu ilçelerde kamu kurumlarında görevli engelli ve hamile kadınlar da aynı gün idari izinli sayılacağı bildirildi.
Okullar açıldı: İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor
Okullar açıldı: İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor İstanbul'da ara tatilin ardından okulların açıldığı ilk günde trafik yoğunluğu oluştu. Yoğunluk saat 08.00 itibarıyla yüzde 65'e ulaştı.
Anaokulu fiyatları cep yakıyor! Yıllık 1 milyon isteyen var
Anaokulu fiyatları cep yakıyor! Yıllık 1 milyon isteyen var Özel anaokullarının erken kayıt fiyatları dudak uçuklatıyor.