okul


Gülben Ergen'den Demet Akalın'a sert tepki Bodrum’da konser veren Demet Akalın, adı sık sık okul projeleri ile anılan Gülben Ergen ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.
Demet Akalın neden Gülben Ergen'i hedef aldı? Bodrum’da konser veren Demet Akalın, adı sık sık okul projeleri ile anılan Gülben Ergen ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.
1 değil 2 değil tam 16 yıl boyunca aldatmış! Amerika'da 14 yıl önce tanışarak evlendiği eşini öğretmen sanıyordu, gerçek Türkiye'ye döndüğünde ortaya çıktı. 1990'da ABD'ye giden Fazıl Y., burada tanıştığı Melody A. ile 2007'de evlendi. Gelen bir telefonla dünyası başına yıkıldı.
Yılmaz Özdil yazdı: "Okulumu yıktılar" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Hepileri çiftini şaşırtan alışveriş! Engin Hepileri, kendisi gibi oyuncu olan eşi Beyza Şekerci ve oğlu Can ile birlikte geçtiğimiz gün Etiler'deydi.
Mehmet Ceyhan okullardaki Covid uygulamasını eleştirdi Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Milli Eğitim Bakanlığı'nın okullarda Covid-19 pozitif vaka çıkması durumunda yapılması gereken uygulamalarını değerlendirdi.
Okullarda yüz yüze eğitim heyecanı Covid-19 salgını nedeniyle 1.5 yıldır okullarından uzak kalan 18 milyon öğrenci ve 1 milyon öğretmen yarın yüz yüze eğitimde buluşacak. Uzmanlar, çocuklara öncelikle maske, mesafe ve hijyen kurallarının öğretilmesi gerektiğine dikkat çekti.