okul


Velilere kırtasiyede okul öncesi zam şoku Okul hazırlığı hızlanırken, veliler kırtasiye ürünlerine gelen zammın şokunu yaşıyor. Yüzde 70’e ulaşan zamlarla asgari ücretin 5’te biri okul harcamasına gidiyor.
Mahsun Kırmızıgül kızıyla birlikte Corona virüse yakalandı Uzun süredir Amerika'da olan Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'den üzen haber geldi. Corona virüse yakalandığını ABD seyahati öncesi öğrenen Kırmızıgül ve kızı birlikte karantinaya alındı.
Şener Özbayraklı ve Mehmet Topal'dan sürpriz atak Futbol dünyasının iki yıldızı Beşiktaşlı Mehmet Topal ile Başakşehirli Şener Özbayraklı, özel okul açtı.
Serenay Sarıkaya muradına erdi! Oyunculuktaki başarısının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündem olan Serenay Sarıkaya, şimdilerde yeniden okullu olmaya hazırlanıyor.
Fatih Altaylı yazdı: "Milli Eğitim’in bir büyük ayıbı" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, 13 yaşındaki sporcu Merve Akpınar'ın bir grup gazeteci ile birlikte gittiği okuluna sokulmadığını söyledi. "Çünkü okulun bağlı olduğu Haliliye Milli Eğitim Müdürlüğü böyle bir talimat vermişti" diyen Altaylı, bunun MEB için büyük bir ayıp olduğunu ifade etti.
Şok! "Küçük Merve'yi okula almadılar" iddiası! Şanlıurfa'da geçtiğimiz günlerde verdiği söyleşiyle Türkiye'nin gündemine oturan Merve Akpınar ve beraberindeki gazeteciler öğrencisi olduğu Konuklu İmam Hatip Ortaokulu'na alınmadı.
Milli Eğitim Bakanının kardeşinden okullara 25 milyonluk satış Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un kardeşi Oktay Selçuk'un yönetim kurulunda olduğunda şirket, son iki yılda başta özel okullar olmak üzere birçok kuruma 25 Milyon 678 bin 159 TL'lik satış yaptı.