okul


Özlem Yıldız'dan sevimli oğluna karne hediyesi
Özlem Yıldız'dan sevimli oğluna karne hediyesi Özlem Yıldız'ın 2007 yılında Sinan Serter ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Demir'e annesinden karne hediyesi geldi.
Özel okullara Rekabet soruşturması!
Özel okullara Rekabet soruşturması! Rekabet Kurumu İstanbul ve Ankara'da faaliyet gösteren özel okullara yönelik soruşturma açılmasına karar verdi.
Rapçi Sefo minik hayranlarını kırmadı
Rapçi Sefo minik hayranlarını kırmadı Hit şarkılara imzasını atan rapçi Sefo minik yürekleri fethetmeye devam ediyor.
Okullarda ücretsiz yemek kapsamı genişletilecek!
Okullarda ücretsiz yemek kapsamı genişletilecek! Yeni yılla birlikte okullardaki ücretsiz yemek uygulamasının kapsamı genişletilecek. 2023 yılında, okul öncesiyle taşımalı ve yatılı okuldaki öğrencilerin tamamı ücretsiz yemek yiyecek.
Oyuncu Ege Kökenli'den sürpriz karar
Oyuncu Ege Kökenli'den sürpriz karar "Duy Beni" dizisiyle milyonlarınhayranlıkla izlediği Ege Kökenli ve uzun yıllardır birlikte olduğu nişanlısı Lior Ahituv geçen Temmuz ayında dünya evine girmişti.
Dila Tarkan 3 aylık bebeğini okula yazdırdı
Dila Tarkan 3 aylık bebeğini okula yazdırdı Ağustos ayında anne olan Dila Tarkan, oğlu Luca Kartal'ın eğitim hayatı için erken davrandı. Tarkan, 3 aylık oğlunu şimdiden okula yazdırdı.
Serenay Sarıkaya Burcu Biricik ve Ümit Kantarcılar hakkında şoke eden gerçek
Serenay Sarıkaya Burcu Biricik ve Ümit Kantarcılar hakkında şoke eden gerçek Ünlü oyuncular Serenay Sarıkaya, Burcu Biricik ve Ümit Kantarcılar ilgili bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.