okul

Okullarımızda Ulu Önder Atatürk öğretilmiyor “Atatürk’ün hayatı, 10 Kasım’daki konularda olmalıydı, yok. 10 Kasım’da milli bayramlar anlatılıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, milli bayramlar yok. Atatürk İlke ve İnkılapları Dersi’nin süresi ve içeriği yetersiz.”
Şikayetçi velinin kaydı yapılmıyor! Özel Okul Velileri Platformu, kayıt döneminde neler yaşandığı ve bu süreçte ortaya çıkan sorunları kapsayan bir rapor hazırladı.
Pelin Akil 34 yaşında okula geri döndü ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde oynayan Pelin Akil 2021 hedefinin, işleri nedeniyle son senesini bitiremediği üniversiteden mezun olmak olduğunu söyledi.
Bakan Ziya Selçuk'tan son dakika açıklamaları! Kar tatili ilan edilmeyen noktalarda bugün köy okulları ve anaokulları başta olmak üzere okullar açılıyor ve artık yüz yüze eğitim başlıyor.
Öğrencilerde okula dönüş heyecanı Köy okullarında yüz yüze eğitim için ders zili 15 Şubat’ta çalacak. Milli Eğitim Bakanlığı, koronavirüs tedbirleriyle başlatılacak yeni dönemin kurallarını okullara bildirdi.
Tüm okulların SGK’ya prim borcu var MEB'in, prim borcu 1 yılda 3 kat artışla 601 milyon liradan 2.1 milyar liraya çıktı. SGK, alacakları için yapılandırma önerdi. Şanlıurfa MEM’nün borcu 1 milyon lirayı aştı. Halfeti Fıstıközü Köyü İlkokulu, 128 lirayla en az borçlu okul oldu.
Ebru Yaşar ve Necat Gülseven'in okulunun yapımı tamamlandı Ebru Yaşar ve Necat Gülseven çiftinin Diyarbakır Bismil’de yaptırdığı okul tamamlandı.