Oscar


Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı
Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı Dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın Türkiye'nin Oscar adayı filmi gösterimde olduğu Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı.
Ünlü oyuncu eski kocasına yüklü tazminat ödeyecek!
Ünlü oyuncu eski kocasına yüklü tazminat ödeyecek! Gösteri dünyasından ünlü isimler boşanma haberleriyle olduğu kadar nafaka talepleriyle de dikkat çekiyor. Şimdi de ödüllü kadın oyuncu nafaka davasıyla gündemde.
Jessica May Oscar adayı yönetmenin filminde oynayacak
Jessica May Oscar adayı yönetmenin filminde oynayacak Brezilyalı ünlü oyuncu Jessica May, Özbekistan devletinin desteklediği iddialı bir projeye hazırlanıyor.
83 yaşındaki Al Pacino bebeğini kucağına aldı!
83 yaşındaki Al Pacino bebeğini kucağına aldı! Sinema dünyasının yaşayan efsanelerinden biri olan Al Pacino’nun, geçtiğimiz günlerde kız arkadaşı ile bir bebek bekledikleri ortaya çıkmıştı.
Hastaneye kaldırılan Jamie Foxx'tan haftalardır haber yok
Hastaneye kaldırılan Jamie Foxx'tan haftalardır haber yok Jamie Foxx, Atlanta'da Cameron Diaz ile 'Back in Action' filminin setinde rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırılmıştı.
Oscar töreninde bu yılın skandalı 'vefasızlık' oldu
Oscar töreninde bu yılın skandalı 'vefasızlık' oldu Oscar'ın bu yılki skandalı hayatını kaybeden oyuncuların anıldığı "Anılara Saygı" bölümünde 3 oyuncunun adlarının yer almaması oldu.
Oscar Ödülleri kazanan ellerde! İşte o liste!
Oscar Ödülleri kazanan ellerde! İşte o liste! Sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan ve Oscar olarak da bilinen Akademi Ödülleri 95’inci kez sahiplerini buldu.