Oscar

Kenan İmirzalıoğlu: "Will Smith’e hiç yakıştıramadım"
Kenan İmirzalıoğlu: "Will Smith’e hiç yakıştıramadım" Atv'de ekrana gelen 'Kim Milyoner Olmak İster' programının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Oyuncu Will Smith’ten şaşırtan karar
Oyuncu Will Smith’ten şaşırtan karar Pazar günü düzenlenen Oscar Ödül Töreni'nde eşi Jada Pinkett Smith ile ilgili bir espri yapan Chris Rock'a sahnede saldıran ve tokat attıktan sonra hakaret eden oyuncu Will Smith dikkat çekici bir karar aldı.
Jim Carrey'den yakın dostu Will Smith'e tepki
Jim Carrey'den yakın dostu Will Smith'e tepki Oscar Ödülleri'nde komedyen Chris Rock'a eşiyle alay ettiği için tokat atan Will Smith'e bir tepki de Jim Carrey'den geldi.
İrem Derici: "Cem dünyanın en tatlı adamı"
İrem Derici: "Cem dünyanın en tatlı adamı" İrem Derici, önceki gün Bebek'teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi.
Chris Rock yediği tokadı fırsata çevirdi!
Chris Rock yediği tokadı fırsata çevirdi! 94'üncüsü düzenlenen Oscar Ödül Töreni'nde 'en iyi erkek oyuncu' ödülünü alan Will Smith, eşinin saç kıran hastalığı nedeniyle kazıttığı saçlarıyla ilgili espri yapan komedyen Chris Rock'a attığı tokatla gündemi salladı.
Oscar gecesinde atılan tokadın yankıları sürüyor
Oscar gecesinde atılan tokadın yankıları sürüyor Pandemi nedeniyle sönük geçen yıllardan sonra sinema endüstrisinin heyecanla beklediği Oscar Ödülleri'ne, Will Smith'in Chris Rock'a tokat atması damga vurdu.
Demet Akalın'dan Will Smith'e destek: "Eline sağlık"
Demet Akalın'dan Will Smith'e destek: "Eline sağlık" Şarkıcı Demet Akalın, 94'üncü Oscar Ödülleri'nde komedyen Chris Rock'a tokat atan Will Smith'e destek oldu.