Güzel oyuncu hamileliğini kırmızı halıda ilan etti

Ünlü oyuncu Vanessa Hudgens, ilk çocuğuna hamile olduğunu Oscar kırmızı halısında duyurdu.

Güzel oyuncu hamileliğini kırmızı halıda ilan etti

Habertürk'ün haberine göre 96'ncı Oscar töreninin kırmızı halısından her yıl olduğu gibi pek çok ünlü isim, birbirinden şık kıyafetleriyle geçti. Ancak içlerinden biri, sadece şıklığıyla değil, değişen görünümüyle dikkatleri üzerine çekti.

35 yaşındaki ABD'li oyuncu Vanessa Hudgens, hamile olduğunu kırmızı halıda ilan etti.

Beyzbolcu Cole Tucker ile evli olan Vanessa Hudgens, Los Angeles'taki Dolby Theatre'da gerçekleşen Oscar Ödülleri'nde kırmızı halı canlı yayını sunuculuğunu yaparken büyüyen karnı da gözlerden kaçmadı.


Güzel oyuncu hamileliğini kırmızı halıda ilan ettiTanınmış dünya yıldızı, Cole Tucker ile üç ay önce Meksika'da 100 kadar yakınının katıldığı bir düğünle evlenmişti.

Ünlü oyuncu, verdiği röportajda; düğünlerini ormana 45 dakika uzaklıkta bir müze olan Azulik Sanat Şehri'nde gerçekleştirdiklerini söylemişti.Güzel oyuncu hamileliğini kırmızı halıda ilan etti - Resim : 2


Vanessa Hudgens ve Cole Tucker çifti, ilk kez 2020'de Los Angeles'ta el ele görüldüklerinde ilişki haberlerini doğrulamıştı.

Hudgens, Oscar töreni sonrası düzenlenen partide kıyafetini değiştirdi.Güzel oyuncu hamileliğini kırmızı halıda ilan etti - Resim : 3