Shakira’dan 'Barbie' sorusuna nefret dolu yanıt

Dünyaca ünlü şarkıcı ve dansçı Shakira, gişe rekortmeni "Barbie" filminden nefret ettiğini açıklayarak şaşkınlık yarattı.

Shakira’dan 'Barbie' sorusuna nefret dolu yanıt

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre boşandığı eşi Gerard Pique’den iki erkek çocuğu bulunan Grammy ödüllü şarkıcı Shakira, Margot Robbie ve Ryan Gosling'in büyük ilgi gören filmini “iğdiş edici” olarak damgaladı.

Allure’a konuşan 47 yaşındaki ünlü isim, "Çocuklarım bunun iğdiş edici olduğunu hissettiler. Ben de bir dereceye kadar katılıyorum. İki erkek çocuk yetiştiriyorum. Kadınlara saygı duyarken kendilerini de güçlü hissetmelerini istiyorum. Erkeklerin erkek olma olanaklarını elinden almadan kadınları güçlendirmeye, aynı zamanda koruma ve sağlamaya çalışan pop kültürünü seviyorum. Kadınlara, kadınlığımızı kaybetmeden her şeyi yapabileceğimize dair güven vermeye inanıyorum" dedi.Shakira’dan 'Barbie' sorusuna nefret dolu yanıt


Ünlü şarkıcı sözlerine, "Erkeklerin toplumda bir amacı olduğunu, kadınların da başka bir amacı olduğunu düşünüyorum. Birbirimizi tamamlıyoruz ve bu tamamlayıcılığın kaybolmaması gerekiyor." diye ekledi.

Başrolünde Margot Robbie'nin rol aldığı film, Barbie ve Ken'in (Ryan Gosling) gerçek dünyaya varoluşsal bir yolculuğunu aktarıyor.


Shakira’dan 'Barbie' sorusuna nefret dolu yanıt - Resim : 2


Dünya çapında 1,4 milyar dolar hasılat elde eden "Barbie", Billie Eilish ve Finneas O'Connell'in film için yaptığı "What Was I Made For?" şarkısıyla 96. Akademi Ödülleri'nde En İyi Şarkı ödülünü kazandı.Shakira’dan 'Barbie' sorusuna nefret dolu yanıt - Resim : 3


Filmin, En İyi Film ve En İyi Uyarlama Senaryo dahil olmak üzere yedi Oscar adaylığı daha bulunuyordu.