Shakira


Shakira ve Gerard Pique avukatlarıyla bir araya geldi
Shakira ve Gerard Pique avukatlarıyla bir araya geldi Boşanma aşamasındaki Kolombiyalı şarkıcı Shakira ve İspanyol futbolcu Pique’nin, anlaşma sağlamak için avukatları ile birlikte 12 saat süren bir görüşme yaptığı öğrenildi.
Shakira hakkında bomba iddia!
Shakira hakkında bomba iddia! Shakira'nın ayrıldığı sevgilisi Gerard Pique'nin eski takım arkadaşı kaleci Iker Casillas ile aşk yaşadığı iddiası gündeme geldi.
Dünya magazini Shakira'nın Pique açıklamalarını konuşuyor!
Dünya magazini Shakira'nın Pique açıklamalarını konuşuyor! Geçtiğimiz aylarda Shakira ve Pique'nin ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve Pique'nin birlikte iki çocuğa sahip olduğu Shakira'yı aldattığı görüntüler günlerce konuşulmuştu.
Gerard Pique gecelerde böyle yakalandı
Gerard Pique gecelerde böyle yakalandı Bir dönem “örnek çift” olarak gösterilen Shakira ile futbolcu sevgilisi Gerard Pique'nin ilişkisi resmen sona erdi…
Shakira ve Gerard Pique arasında 'dedektifli' takip
Shakira ve Gerard Pique arasında 'dedektifli' takip 12 yıllık ilişkilerine son veren Shakira ve Pique'nin aralarındaki gerilimi azaltmak için bugünlerde buluşması bekleniyor.
Jennifer Lopez'den herkesi şaşırtan Shakira açıklaması
Jennifer Lopez'den herkesi şaşırtan Shakira açıklaması Jennifer Lopez'in 2020 yılında Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile birlikte sahne aldığı "Super Bowl" devre arası şovunun konu edinildiği "Halftime" belgeseli yayınlandı.
Shakira kendisine ihanet eden Pique'den intikamını fena aldı!
Shakira kendisine ihanet eden Pique'den intikamını fena aldı! Shakira, 11 yıllık sevgilisi Pique’nin ihanetine uğradı! İntikamını ise acı aldı. Instagram’da birbirinden yakışıklı oyuncuları takip etmeye başladı! Sosyal medyadan destek yağdı: "Helal sana!"