Osmaniye


Sinan Akçıl moral konserleri verecek
Sinan Akçıl moral konserleri verecek Sinan Akçıl, 'GSB Hep Yanında' projesi kapsamında gerçekleştirdiği çadır kent ziyaretlerine devam ediyor.
Prof. Dr. Okan Tüysüz: "18 il için uyarı raporu gönderdim tek geri dönüş olmadı"
Prof. Dr. Okan Tüysüz: "18 il için uyarı raporu gönderdim tek geri dönüş olmadı" JMO Deprem Danışma Kurulu Başkanı ve İTÜ'lü Jeolog Prof. Dr. Okan Tüysüz, davet edildiği TBMM Deprem Araştırma Konseyi toplantısında, JMO'nun 18 kentle ilgili rapor hazırladığını, bu raporların gerekli mercilere gönderildiğini ancak hiçbir kurumdan geri dönüş olmadığını söyledi.
Fırsatçılara göz açtırılmıyor! Osmaniye'de ev ve kirada fahiş ücrete 5 gözaltı!
Fırsatçılara göz açtırılmıyor! Osmaniye'de ev ve kirada fahiş ücrete 5 gözaltı! Osmaniye'de Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası ev ve arsa satışı ile kiralardaki fahiş ücret artışlarına ilişkin soruşturmada, 5 kişi gözaltına alındı.
Bugün yağmurlu! Şemsiyesiz çıkmayın!
Bugün yağmurlu! Şemsiyesiz çıkmayın! Marmara, Ege, Batı Akdeniz ve Batı Karadeniz gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Deprem bölgesinde ise; Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Malatya'da yağmur bekleniyor.
Osmaniye'de gösteri ve yürüyüşlere 15 gün yasak
Osmaniye'de gösteri ve yürüyüşlere 15 gün yasak Osmaniye'de, valilik kararıyla 15 gün süreyle miting, açık yer toplantıları, gösteri yürüyüşü, basın açıklaması, çadır kurma ve stant açma dahil her türlü etkinlik 17 Mart’a kadar yasaklandı.
AFAD: "Depremde 45 bin 89 vatandaşımız hayatını kaybetti"
AFAD: "Depremde 45 bin 89 vatandaşımız hayatını kaybetti" Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nca (AFAD) Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısının 45 bin 89'a yükseldiği açıklandı.
Osmaniye'de korkutan deprem
Osmaniye'de korkutan deprem Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.