Osmaniye


CHP Genel Başkanı Özgür Özel Hatay'da temaslarda bulundu
CHP Genel Başkanı Özgür Özel Hatay'da temaslarda bulundu CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bir dizi toplantı ve ziyaret için deprem bölgesi Hatay’a geldi.
Kapılarını zorlayarak girdikleri 15 daireden 2 milyon TL’lik hırsızlık yaptılar
Kapılarını zorlayarak girdikleri 15 daireden 2 milyon TL’lik hırsızlık yaptılar Adana'da yüzlerini başörtüsü ile gizleyip, kapılarını zorlayarak girdikleri 15 apartman dairesinden 2 milyon TL’lik hırsızlık yapan Mine A. (19), Pınar G. (18) ve L.G. (17), Osmaniye’de yakalandı.
Bakan Yerlikaya: "52 FETÖ şüphelisi 'Transfer Operasyonu' ile yakalandı"
Bakan Yerlikaya: "52 FETÖ şüphelisi 'Transfer Operasyonu' ile yakalandı" İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, tutuklu ve hükümlü FETÖ üyelerine yurt içi ve yurt dışından topladıkları paralarla yardım eden 52 FETÖ şüphelisinin, 'Transfer Operasyonu' ile gözaltına alındığını açıkladı.
Gülben Ergen 11 afet bölgesinde 11 anaokulu açma sözünü tuttu
Gülben Ergen 11 afet bölgesinde 11 anaokulu açma sözünü tuttu "11 afet bölgesinde 11 anaokulu" açma sözünü bir bir yerine getiren Gülben Ergen, Diyarbakır, Gaziantep ve Kahramanmaraş’ın ardından şimdi de Kilis, Adana ve Osmaniye’de anaokullarının açılışını gerçekleştirecek.
Ahmet Ercan'dan 6.7 büyüklüğünde deprem uyarısı
Ahmet Ercan'dan 6.7 büyüklüğünde deprem uyarısı Deprem uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ercan, gün gün Türkiye'de kentlerin deprem risklerini açıklamaya devam ediyor. Ercan bugün de Ordu ve Osmaniye'de olası bir depremin büyüklüğünü açıkladı.
Uyuşturucu şüphelisi jandarmalara ateş açtı
Uyuşturucu şüphelisi jandarmalara ateş açtı Osmaniye'de jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonunda şüphelinin açtığı ateşte Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hasan Bozkurt şehit oldu, 1 teğmen ile 1 astsubay yaralandı. Şüpheli ise sağ yakalandı.
Depremde yıkılan binaların enkazından çalınan 10 ton demir ele geçirildi
Depremde yıkılan binaların enkazından çalınan 10 ton demir ele geçirildi Osmaniye'de polis ekipleri, depremde yıkılan binaların enkazından çıkan demirleri çalan şüphelilere yönelik düzenlediği operasyonda 10 ton demir malzeme ele geçirdi.