Osmaniye

AFAD: "28 bin 44 vatandaşımız afet bölgesinden tahliye edildi"
AFAD: "28 bin 44 vatandaşımız afet bölgesinden tahliye edildi" Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 4 bin 607'si kara yolu ve demir yolu, 23 bin 437'si hava yolu ile olmak üzere toplam 28 bin 44 kişinin afet bölgesinden tahliye edildiğini duyurdu.
Bodrum Belediyesi'nden deprem bölgesine dev yardım hareketi
Bodrum Belediyesi'nden deprem bölgesine dev yardım hareketi Kahramanmaraş’ta meydana gelen, 10 ilde hissedilen ve tüm dünyayı üzüntüye boğan büyük depremin ardından Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yardımlar giderken Bodrum’dan giden yardım tırları da bölgeye ulaştı.
Erol Mütercimler: "Felaket var, Devlet yok"
Erol Mütercimler: "Felaket var, Devlet yok" Türk yazar, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulundu.
Hadise'den kahreden açıklama: "Dayanması çok zor"
Hadise'den kahreden açıklama: "Dayanması çok zor" Kahramanmaraş'ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde 10 ilimizde yıkıcı etkiye sahip iki deprem meydana gelmişti. Deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı.
Deprem felaketinde dördüncü gün!
Deprem felaketinde dördüncü gün! Kahramanmaraş merkezli depremlerde can kaybı ve yaralı sayısı son durum...
Adana'da 12 katlı binanın enkazından 4 kişinin cansız bedeni çıkarıldı
Adana'da 12 katlı binanın enkazından 4 kişinin cansız bedeni çıkarıldı Adana'da çöken 12 katlı Alpergün Apartmanı'nda sürdürülen arama-kurtarma çalışmalarında 4 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.
Kahramanmaraş depremlerinde can kaybı 8 bin 574'e yükseldi
Kahramanmaraş depremlerinde can kaybı 8 bin 574'e yükseldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen yerlerde incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gitti.