Öykü Çelik


Öykü Çelik uyanır uyanmaz poz verdi Katıldığı "Survivor" yarışmasından sonra aşkının ettiği evlilik teklifiyle havalara uçan Öykü Çelik'e bronzluk çok yakıştı.
Öykü Çelik düğün tarihini açıkladı Öykü Çelik, iş adamı sevgilisi İsmail Berhan'ın evinden çıkarken görüntülendi.
Öykü Çelik'in müstakbel eşinin aracı yolda kaldı "Survivor" yarışmasıyla adından söz ettiren Öykü Çelik, evlilik hazırlığı yaptığı İsmail Berhan ile önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Öykü Çelik'in yüzüğü dikkat çekti "Survivor 2021"den elendikten sonra ayağının tozuyla sevgilisi İsmail Berhan’dan evlilik teklifi alan Öykü Çelik, “Evet” yanıtını vermişti. Bebek’te müstakbel nişanlısıyla görüntülenen Çelik’in yüzüğü dikkat çekti.
Survivor'dan elenen Öykü Çelik'ten flaş haber! Geçtiğimiz günlerde mücadele ettiği "Survivor"a veda ederek adadan ayrılan oyuncu Öykü Çelik'in iş insanı İsmail Berhan ile evleneceği öğrenildi.
Survivor'a katılan Öykü Çelik'le ilgili şaşırtan gerçek! Oyuncu Öykü Çelik ‘Survivor’ öncesi konuşulacak bir bakıma girmiş...
Öykü Çelik: "Aşk için ölmeli" Bir süredir İsmail Berhan ile birlikte olan oyuncu Öykü Çelik, aşka dair çarpıcı ifadelerde bulundu.