Öykü Çelik


Survivor'dan elenen Öykü Çelik'ten flaş haber! Geçtiğimiz günlerde mücadele ettiği "Survivor"a veda ederek adadan ayrılan oyuncu Öykü Çelik'in iş insanı İsmail Berhan ile evleneceği öğrenildi.
Survivor'a katılan Öykü Çelik'le ilgili şaşırtan gerçek! Oyuncu Öykü Çelik ‘Survivor’ öncesi konuşulacak bir bakıma girmiş...
Öykü Çelik: "Aşk için ölmeli" Bir süredir İsmail Berhan ile birlikte olan oyuncu Öykü Çelik, aşka dair çarpıcı ifadelerde bulundu.
Survivor yolcusu Öykü Çelik'ten sevgilisine veda Survivor'a katılan Öykü Çelik, Dominik Cumhuriyeti'ne uçmadan önce sevgilisi İsmail Berhan ile bol bol vakit geçirdi.
Öykü Çelik üzücü haberi duyurdu Geçtiğimiz günlerde yolda bulduğu yaralı kargayı veterinere götüren oyuncu Öykü Çelik, sevgilisi İsmail Berhan'ın evinden çıkarken görüntüledi.
Öykü Çelik-İsmail Berhan çifti gecelerde görüntülendi Son günlerde adından söz ettiren Öykü Çelik ve iş insanı sevgilisi İsmail Berhan, önceki akşam yine Bebek'teydi.
Maske takmayan Öykü Çelik'ten kargalı yanıt! Öykü Çelik, önceki gün Bebek'te görüntüledi. Bir kafenin önünde maskesiz bir şekilde arkadaşları ile sohbet eden oyuncu, yaralı kargayı veterinere götüreceğini söyledi.