Öykü Çelik


Öykü Çelik'in yanındaki gizemli erkek kim?
Öykü Çelik'in yanındaki gizemli erkek kim? Oyuncu Öykü Çelik, Bodrum'da uzun bir tatil yaptı. Bu süre zarfında sevgilisi İsmail Berhan ile hiç görüntülenmedi.
Öykü Çelik ve İsmail Berhan yine ayrıldı!
Öykü Çelik ve İsmail Berhan yine ayrıldı! Evlilik yolunda ilerleyen beraberliğine ikinci şansı veren oyuncu Öykü Çelik, erkek arkadaşı İsmail Berhan ile yeniden ayrıldı.
Öykü Çelik - İsmail Berhan ayrılığı kısa sürdü
Öykü Çelik - İsmail Berhan ayrılığı kısa sürdü Katıldığı "Survivor" yarışmasıyla adından söz ettiren oyuncu Öykü Çelik, evlilik teklifine 'Evet' dediği sevgilisi İsmail Berhan ile yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Çiftin ayrılığı bir ay sürdü.
Öykü Çelik’in Survivor’da giydiği tişört 20 bin TL'ye satıldı
Öykü Çelik’in Survivor’da giydiği tişört 20 bin TL'ye satıldı Başarılı oyuncu Öykü Çelik’in Survivor’da giydiği tişörtü açık artırmada 20 bin TL’ye satıldı. Çelik, tokasını da 2 bin TL’ye bağışladı.
Olay iddia! Öykü Çelik aldatıldı mı?
Olay iddia! Öykü Çelik aldatıldı mı? Ünlü oyuncu Öykü Çelik, 'Survivor' yarışması dönüşü evlilik teklifi aldığı emlak danışmanı İsmail Berhan’dan ayrıldığını duyurmuştu. Çelik evliliğe giden ilişkisinin bitmesinin ardından sessizliğini bozdu.
Evliliğin eşiğinden dönen Öykü Çelik'i görenler tanıyamadı!
Evliliğin eşiğinden dönen Öykü Çelik'i görenler tanıyamadı! Önceki hafta iş insanı İsmail Berhan ile evliliğe doğru giden ilişkisi sona eren oyuncu Öykü Çelik'in son görüntüsü herkesi şaşırttı.
Öykü Çelik ve İsmail Berhan'ın ayrılık nedeni ortaya çıktı!
Öykü Çelik ve İsmail Berhan'ın ayrılık nedeni ortaya çıktı! Magazin dünyasının bir aşkı daha, evliliğe kısa süre kala bitti. 33 yaşındaki oyuncu Öykü Çelik'in ayrılık açıklaması, herkesi şoke etti.