Öykü Çelik

Öykü Çelik: "Ünlü olup parasız kalmak çok zor"
Öykü Çelik: "Ünlü olup parasız kalmak çok zor" Geçen günlerde 'mini etek' açıklamasıyla gündem olan oyuncu Öykü Çelik, ünlü olup parasız kalmanın çok zor olduğunu söyleyerek kirasını ödemek için kredi çektiğini söyledi.
Öykü Çelik ve İsmail Berhan'ın aşkı hızlı ilerliyor
Öykü Çelik ve İsmail Berhan'ın aşkı hızlı ilerliyor Öykü Çelik ile İsmail Berhan’ın aşkı, adım adım evliliğe gidiyor.
Öykü Çelik ve sevgilisi sokağa çıkma yasağına uymadı
Öykü Çelik ve sevgilisi sokağa çıkma yasağına uymadı Öykü Çelik ve sevgilisi İsmail Berhan, bu hafta sonu da dışardaydı. Yeni aşıklar, gazetecileri karşılarında görünce panikledi.
Öykü Çelik'in sevgilisinin şoföründen muhabirlere tehdit!
Öykü Çelik'in sevgilisinin şoföründen muhabirlere tehdit! Oyuncu Öykü Çelik ile İsmail Berhan aşkı tam gaz devam ediyor. İki sevgili, önceki akşam Berhan'ın Bebek'teki evinden çıkarken görüntülendi.
Öykü Çelik'in yeni sevgilisi maço çıktı!
Öykü Çelik'in yeni sevgilisi maço çıktı! Pandemi döneminde partilere katılarak kuralları hiçe sayan oyuncu Öykü Çelik, hafta sonu yasağını bir süredir aşk yaşadığı İsmail Berhan'ın Bebek'teki evinde geçirme kararı almıştı.
Öykü Çelik yeni aşkıyla ilgili ilk kez konuştu
Öykü Çelik yeni aşkıyla ilgili ilk kez konuştu Oyuncu Öykü Çelik, Bebek'te objektiflere yansıdı. İsmail Berhan ile aşk yaşayan Çelik, "İlişkimiz çok güzel gidiyor" dedi.
Öykü Çelik'in sevgilisinin çalışanından muhabirlere müdahale
Öykü Çelik'in sevgilisinin çalışanından muhabirlere müdahale Oyuncu Öykü Çelik’le yeni bir aşka yelken açan gayrimenkulcü İsmail Berhan, önceki gün Bebek’te görüntülendi.