Öykü Çelik

Öykü Çelik hakkında kafa karıştıran gelişme! "Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu?" açıklamasıyla gündem olan Öykü Çelik, İsmail Berhan’ın da bir dairesinin bulunduğu yerden çıkıp, onun kullandığı araçla hastaneye gidince, akıllara ‘Yeni bir aşk mı?’ sorusunu getirdi.
Öykü Çelik: "Etek açıklamam yanlış anlaşıldı" Öykü Çelik, katıldığı yayında Karadeniz kızı olduğunu vurgulayarak, “Ben Trabzon Lisesi mezunuyum ve Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu? Ben diz altında etekle büyümüş kızım. Saçımı örgüden başka bir şey yapmadım. Bu yaştan sonra kültürümü mü reddedeyim?” demişti.
Öykü Çelik: "Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu?" Corona virüsü tehdidine rağmen kalabalık ev partilerine katıldığı için eleştirilen Öykü Çelik, Youtube'daki 'Sanane Cihanna' programında şoke eden açıklamalarda bulundu.
Öykü Çelik'ten tepki çeken Corona virus paylaşımı Kuralları hiçe sayarak partilere katılan oyuncu Öykü Çelik, korkup Corona virus testi yaptırdı. Test sonucu sosyal medyadan paylaşan Öykü Çelik kullandığı kelimelerle tepki çekti.
70 kişilik partide inadına eğlence! Ünlü isimler, tüm uyarılara rağmen salgın döneminde partilere katılmaya devam ediyor.
Serhan Adalı ile Melisa Ural flaşlar patlayınca şok oldu! Sibel Can'ın kızı Melisa, önceki akşam Etiler'de Serdal Adalı'nın küçük oğlu Serhan Adalı ile görüntülendi.