Öykü Çelik'ten bomba İsmail Balaban yorumu

Uzun zaman sonra annesinin sesini duyan İsmail Balaban; önce büyük bir sevinç yaşamış ardından annesinin, nişanlısı Gamze hakkındaki ifadelerini duyunca büyük üzüntü yaşayarak; hayal kırıklığına uğramıştı...

Öykü Çelik'ten bomba İsmail Balaban yorumu

Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre Öykü Çelik, önceki gün Bebek’te yeni aracını park ederken görüntülendi. Sevgilisinin sahibi olduğu galeriden kendisi için tahsis edilen cipi park etmeye çalışan oyuncu, maddi hasarlı kaza geçirdi. Aracın arka kısmını sürten Çelik, sevgilisinin yanına gitmeden ayaküstü soruları yanıtladı.

"BEKLEDİĞİM BİR ŞEYDİ" 

'Survivor’dan elenmenizin ardından ada karıştı' sözlerine Çelik, "Zaten beklediğim bir şeydi. Ben orada olduğum için insanlar biraz daha sakin görünüyorlardı, ben arayı buluyordum. Ben bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. İnanılmaz bir kaos oldu. Aslında çok kötü bir şey değil, herkes cebindeki taşları döksün konuşulacaksa konuşulsun rahatlasınlar daha iyi. Bu süreçte arkadaşlarım elendi; Doğan, Çağrı, İlayda. Bir yandan çok üzülüyorum elendiklerine bir yandan aşırı seviniyorum. İnanılmaz özledim onları, oradaki dostluk çok başka bir şey oluyor. Hayatımın en zor zamanlarını paylaştım onlarla, benim için çok değerliler. Gelmelerini bekliyorum ama gelseler de görüşemeyeceğiz 20 gün kapalıyız" dedi.

"BELKİ ÇÖZEBİLECEKLERİ BİR ŞEY" 

'Survivor'da İsmail Balaban’ın yaşadığı olay hatırlatılıp, "Siz de sevgilinizden uzak kaldınız. Aynı şeyleri siz yaşasanız ne tepki verirdiniz? Oradaki psikoloji nasıldı?" sorusuna; Öykü Çelik, "Yıkılırdım, yıkılırdım. Orada elin kolun bağlı hiçbir şey yapamıyorsun. Belki bir arada olsalar çözebilecekleri bir şey. Şöyle bir durum var; anne de çok hassas, dolayısıyla belki İsmail’le Gamze’nin çözebileceği bir şey ama şu an için çözemeyebilirler. Kafası onunla kalacak, daha bir buçuk ay var. Ben İsmail’in finale gideceğine inanıyorum, bu süreçte nasıl olacak bilmiyorum. Kızla daha önce normal konuştular da hayırlısı neyse o olur. Nasiplerinde varsa barışırlar. Anladığım kadarıyla annelerin gönlü kırık, geçmiş olsun" dedi.

"Siz yaşasaydınız yarışmayı bırakıp, dönmeyi düşünür müydünüz?" sorusuna Çelik, "Yıkılırdım. Yarışmayı terk edeyim diye bir şey olmazdı. Yarışmayı terk etme gibi bir şansınız yok. Bu arada düşüncelerimi söylüyorum sadece. Ne olduğunu öğreneyim, müdahale edeyim ya da sadece barışmak adına değil, ne olduğunu bilmek adına. Ya da bitmişse ben de burada o performansımı, mutsuzluğumu burada çıkartırdım. İnsan olarak ikisinden birini yapardım. İsmail’in ben devam edeceğini, bunun ona güç vereceğine inanıyorum. Hayat hikayesinde çok zorluklar var, gerçekten. O zorluklardan güç almış biri. Bu durumu yarışmaya pozitif yansıtacağını düşünüyorum. Düşünsenize askerdesiniz sevgiliniz bir anda, gerçekten çok zor yani" şeklinde cevap verdi.