Pakistan


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine Hindistan yönetiminden tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine Hindistan yönetiminden tepki Bu hafta New York'ta düzenlenen Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda kürsüde Keşmir sorunuyla ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine Hindistan'dan yanıt geldi.
8 ayda 69 bin kaçak göçmen sınır dışı edildi
8 ayda 69 bin kaçak göçmen sınır dışı edildi Göç İdaresi Başkanlığı, "Yılbaşından bugüne kadar 69 bin 692 kaçak göçmen sınır dışı edildi" açıklamasında bulundu.
Görevden alınan Imran Khan’dan komplo iddiası
Görevden alınan Imran Khan’dan komplo iddiası Pakistan'ın görevden alınan Başbakanı Imran Khan, Pakistan'ın Karaçi kentinde düzenlediği mitingde, "Pakistan'a karşı yabancı güçler tarafından bir komplo kuruldu" dedi.
Pakistan’da camiye bombalı saldırı
Pakistan’da camiye bombalı saldırı Pakistan'ın kuzeybatısındaki Peşaver kentinde cuma namazı sonrası cami çıkışına düzenlenen bombalı saldırıda en az 30 kişinin hayatını kaybettiği aktarıldı.
Oyuncu Gülsim Ali, Pakistan'da dergiye kapak oldu
Oyuncu Gülsim Ali, Pakistan'da dergiye kapak oldu ‘Diriliş’ dizisinin ardından başrolde oynadığı ‘Gönüldağı’ ile gündeme gelen Gülsim Ali, Pakistan’da Hello Dergisi'ne kapak oldu.
Gülsim Ali'den sürpriz imza
Gülsim Ali'den sürpriz imza Gülsim Ali, yeni bir reklam anlaşmasına imza attı. Güzel oyuncu Pakistan'ın en büyük kadın giyim markalarından birinin yeni reklam yüzü oldu.
Esra Bilgiç sette büyük kriz çıkardı!
Esra Bilgiç sette büyük kriz çıkardı! Oyuncu Esra Bilgiç, şöhret hastalığına yakalandı. Pakistan'da geniş bir hayran kitlesi bulunan ve oradaki dergilere kapak güzeli olan oyuncu, gösterilen ilgiyi paraya çevirmeye başladı.