para


Murat Kazancıoğlu'na Şevval'le barışmak pahalıya patladı!
Murat Kazancıoğlu'na Şevval'le barışmak pahalıya patladı! Şevval Şahin’le geçtiğimiz günlerde barışan Murat Kazancıoğlu kesenin ağzını açtı.
Burcu Esmersoy bir servete imza attı
Burcu Esmersoy bir servete imza attı Sosyal medya sayesinde para basan sunucu Burcu Esmersoy, 2023’e hızlı giriş yaptı.
Android sahipleri de beklenen Twitter özelliğine kavuştu
Android sahipleri de beklenen Twitter özelliğine kavuştu Twitter, Blue abonelik hizmetinin bugünden itibaren Android kullanıcılarına da sunulduğunu açıkladı.
Twitter Blue için yıllık ödeme seçeneği geldi!
Twitter Blue için yıllık ödeme seçeneği geldi! Twitter Blue aboneliği için yıllık ödeme seçeneği sunuldu. Peki fiyatı ne kadar ve aylık ödemeye göre avantajlı mı?
Şok! Microsoft'ta işler kötüye gidiyor
Şok! Microsoft'ta işler kötüye gidiyor Dev şirketler adım adım küçülüyor. Bunlardan birisi olan Microsoft, 10 bin çalışanıyla yollarını ayırmaya hazırlanıyor.
Demet Özdemir bir servete imza attı!
Demet Özdemir bir servete imza attı! Bir süredir yüzü olduğu şampuan markasıyla anlaşmasını bu sene de yenileyen güzel oyuncu Demet Özdemir; dedikoduları da beraberinde getirdi.
Uzaktan erişimle banka hesabından 500 bin TL'si dolandırıldı!
Uzaktan erişimle banka hesabından 500 bin TL'si dolandırıldı! İzmir'in Bayraklı ilçesinde işçi emeklisi Hanife Kandak'ın (45) mobil banka hesabına uzaktan erişilip, 500 bin TL'si dolandırıldı. Suç duyurusunda bulunup, polise ifade veren Kandak, "Ruhsal durumum, aile yapım bozuldu. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum" dedi.