para


Kızını öldürüp, kendisini yaralayan torunundan şikayetçi olmadı
Kızını öldürüp, kendisini yaralayan torunundan şikayetçi olmadı Bursa'da harçlık isteğine olumsuz yanıt veren halası Safiye Vardar'ı (45) öldüren, babaannesi Sabriye Balaban'ı da (72) bıçakla boğazından yaralayan Yiğit Balaban (25), halasının kendisini ağır sözlerle tahrik ettiğini iddia edip, niyetinin onu öldürmek olmadığını söyledi.
AHL Pay, adrese teslim fiziki altın ve gümüş satışına başladı
AHL Pay, adrese teslim fiziki altın ve gümüş satışına başladı Merkez Bankası (TCMB) tarafından Elektronik Para Kuruluşu lisansı ile faaliyetlerini sürdüren AHL Pay, adrese teslim fiziki altın ve gümüş satışına başladığını duyurdu
Mert Ramazan Demir reklam anlaşmasını yeniledi
Mert Ramazan Demir reklam anlaşmasını yeniledi "Yalı Çapkını" dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Mert Ramazan Demir'in yüzü olduğu içecek markasıyla anlaşması kampanyanın başarısı nedeniyle bir yıl daha uzatıldı.
Gazinocular Kralı Aslan’ın torunu icralık oldu: 257 milyondan satışa çıktı!
Gazinocular Kralı Aslan’ın torunu icralık oldu: 257 milyondan satışa çıktı! 'Gazinocular Kralı' Fahrettin Aslan'ın ortanca oğlu Selçuk Aslan'ın oğlu Fahrettin Alp Aslan, önce dedesini ardından da babasını kaybettikten sonra verdiği röportajda ‘Miras peşinde koşmayacağım’ demişti...
İstanbul'da suya yüzde 36 ile 53 oranında zam yapıldı
İstanbul'da suya yüzde 36 ile 53 oranında zam yapıldı İBB Meclisi'nde, Mayıs ayı İSKİ Genel Kurulu'nda, İSKİ'nin teklifiyle suya yüzde 36 ile 53 oranında zam yapıldı. Kabul edilen teklifle birlikte İstanbulluların yüzde 75'inin kullandığı suyun birinci kademe birim fiyatı 23.72 liradan 32.28 liraya yükseldi.
İş Bankası 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde üreticiyle buluştu
İş Bankası 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde üreticiyle buluştu Diyarbakır’da 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla İş Bankası İş’le İmece Buluşmaları kapsamında, 'Bir Avuç Toprak Bir Dünya Umut' temalı bir panel düzenlendi.
Emekliliği iptal edilip, 9 aylık maaşı geri istendi
Emekliliği iptal edilip, 9 aylık maaşı geri istendi Antalya'da yaşayan aşçı Taner Baysal'ın (46), EYT düzenlemesiyle emekli olduktan 9 ay sonra emekliliği iptal edildi.