para


Teşvikle 7 milyon kiracıya ev umudu
Teşvikle 7 milyon kiracıya ev umudu Fahiş kira artışlarıyla barınma sorunu adete krize dönüşürken, hükümetin düşük faizli, 180 ay vadeli kampanya sinyali 7 milyon kiracıya ev sahipliği için umut oldu.
Merkez Bankası faiz oranını yüzde 30'a çıkardı!
Merkez Bankası faiz oranını yüzde 30'a çıkardı! Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu, politika faizinin yüzde 30'a çıkarılmasına karar verdi.
200 daireli ev sahibinin kira vurgunu
200 daireli ev sahibinin kira vurgunu Ankara’da kendisine ait 200 dairede kalan kiracılarına yönelik icra başvurusu mahkemeden dönen ev sahibi yılmadı. Bu kez kiracılarına 3 bin lira olan kira bedelini 14 bin liraya çıkaracağına dair noterden ihtarname çekti.
Muhammed Yakut ile ilgili flaş gelişme! 200 bin dolarlık para trafiği
Muhammed Yakut ile ilgili flaş gelişme! 200 bin dolarlık para trafiği Sosyal medyada siyasetçiler ve iş insanları hakkında iddialar paylaşan ve İspanya'dan iadesi istenen Muhammed Yakut'un gözaltın alınan eşi ve oğlu, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Demet Şener İbrahim Kutluay'a açtığı 'diş teli' davasını kazandı
Demet Şener İbrahim Kutluay'a açtığı 'diş teli' davasını kazandı Türkiye Eski Güzeli Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay'ın boşanma protokolüne aykırı davranıp oğlu Ömer'in 50 bin 342 TL'lik diş tedavisi ücretini ödemediğini öne sürerek dava açtı; icra takibi başlattı.
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası!
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası! Avustralya'da yaşadığı dönemde 12 yıllık eşinden boşanan yazılım mühendisi Bahri İnceler, işleri bozulduğu için 3 bin dolarlık iştirak ve yoksulluk nafakasını ödeyemeyince, nafaka miktarının düşürülerek, 5 bin TL olarak belirlenmesi talebiyle dava açtı.
Emina Jahovic Mustafa Sandal'dan 654 bin lira istiyor
Emina Jahovic Mustafa Sandal'dan 654 bin lira istiyor Daha önce 'nafaka' sebebiyle mahkemelik olan eski eşler Emina Jahovic ile Mustafa Sandal yine karşı karşıya geldi.