para

Eşinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı dolandırıcılara kaptırdı!
Eşinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı dolandırıcılara kaptırdı! İstanbul Sarıyer'de emekli Şevket Elmas, bankada eşinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı kendilerini banka görevlisi olarak tanıtan dolandırıcılara kaptırdı.
"İstanbul valisinin manevi oğluyum" diyerek dolandırdı!
"İstanbul valisinin manevi oğluyum" diyerek dolandırdı! İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın manevi oğlu olduğunu söyleyerek yardımcı olacağı vaadiyle dolandırıcılık yaptığı iddia edilen şüpheli Erdal O. hakkında 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Musk'un gözünü para bürüdü: Twitter şimdi de ödeme platformu olacak!
Musk'un gözünü para bürüdü: Twitter şimdi de ödeme platformu olacak! Ünlü iş insanı Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra platform üzerinde pek çok değişiklik yaptı.
Parayı duyanlar kulaklarına inanamıyor! Aslı Enver bir servete imza attı!
Parayı duyanlar kulaklarına inanamıyor! Aslı Enver bir servete imza attı! Bebek bekleyen oyuncu Aslı Enver'den gelen dudak uçuklatan anlaşma haberi, "Bebek bereketiyle geldi" dedirtti.
Cem Yılmaz'ın NFT hali bir servet değerinde!
Cem Yılmaz'ın NFT hali bir servet değerinde! Komedyenlik, senaristlik ve oyunculuğunun yanı sıra karikatürist de olan ve bir dönem Leman Dergisi'nde çalışan Cem Yılmaz, NFT (Non-fungible token) akımına ayak uyduran isimler arasında...
Restoran ve cafeler kendi sonlarını hazırlıyor: Kuver soygunu
Restoran ve cafeler kendi sonlarını hazırlıyor: Kuver soygunu Fahiş fiyatta liderliği elden bırakmayan restoran ve kafelerin son soygun yöntemi 'kuver' oldu.
Ekin Türkmen: "Geçimimi rahatça sağlıyor, niye evlenelim?"
Ekin Türkmen: "Geçimimi rahatça sağlıyor, niye evlenelim?" Bebek'te görüntülenen Ekin Türkmen, muhabirlerin sorularına şaşırtan yanıtlar verdi.