para

Demet Özdemir tam 150 bin lira kaybetti
Demet Özdemir tam 150 bin lira kaybetti Yatırımlarını kripto paraya çeviren Demet Özdemir büyük hüsran yaşadı.
Şeyma Subaşı adına kripto para çıkartıldı
Şeyma Subaşı adına kripto para çıkartıldı Sedat Peker'in ardından, Şeyma Subaşı adına da kripto para çıkartıldı. ‘Seyma Subasi’ adıyla çıkarılan bir kripto para, küçük bir kripto para borsasında yerini aldı.
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş çift maaşlı oldu
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş çift maaşlı oldu Çifte koltuklu bürokratlara emniyetin tepe ismi de eklendi. Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, PTT Yönetim Kurulu üyeliğine atandı.
'Kısmetse Olur' yarışmasıyla tanınan erkek manken hakkında tüyler ürperten iddia
'Kısmetse Olur' yarışmasıyla tanınan erkek manken hakkında tüyler ürperten iddia Bir dönem ekrana gelen "Kısmetse Olur" yarışmayla ünlenen manken Tolga Kulakçı ile kız arkadaşı arasında yaşanan kavga mahkemede bitti.
Soner Sarıkabadayı menajeri ile davalık oldu
Soner Sarıkabadayı menajeri ile davalık oldu Şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın eski menajeri Kadir Sedat Ayrancı'nın, sanatçıdan menajerlik ücretini alamadığı gerekçesiyle açtığı tazminat davasında tanık dinlendi. Duruşma dosyanın bilirkişiye gönderilmesi için ertelendi.
Gülben Ergen kripto para mağduru oldu
Gülben Ergen kripto para mağduru oldu Son bir haftada tüm dünyada sert düşüş yaşayıp, hızla değer kaybeden kripto para yatırımlarından zarar ettiğini açıklayan sanatçı Gülben Ergen, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.
Hazal Filiz Küçükköse tüm birikimini kriptoya yatırmış
Hazal Filiz Küçükköse tüm birikimini kriptoya yatırmış Dizi oyuncusu Hazal Filiz Küçükköse, tüm birikimini kriptoya yatırdığını açıkladı.