Perihan Savaş


Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisine iki usta isim dahil oldu
Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisine iki usta isim dahil oldu Serenay Sarıkaya‘nın “Şahmaran“dan sonra Netflix‘e çekeceği ikinci dizi olan “Kimler Geldi, Kimler Geçti” güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
Başrolünde yıldız isimleri buluşturan dizide bomba gelişme
Başrolünde yıldız isimleri buluşturan dizide bomba gelişme Serenay Sarıkaya'nın yeni dijital dizisi "Kimler Geldi, Kimler Geçti"ye çok sürpiz bir oyuncu konuk olacak.
Sürpriz kadro okuma kadrosunda buluşuyor
Sürpriz kadro okuma kadrosunda buluşuyor Kanal D'nin Pastel Film imzalı dönem dizisi "Dilek Taşı"ın salı günü okuma provası yapılacak.
Güzel oyuncuları buluşturan 'Dilek Taşı'na sürpriz transfer
Güzel oyuncuları buluşturan 'Dilek Taşı'na sürpriz transfer Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Dilek Taşı" dizisi yeni sezonun en iddialı projelerinin başında geliyor.
Ahmet Tatlı'dan zehir zemberek sözler, Perihan Savaş beğendi!
Ahmet Tatlı'dan zehir zemberek sözler, Perihan Savaş beğendi! Babası İbrahim Tatlıses'le küs olan Ahmet Tatlı, paylaştığı manidar sözlerle yine dikkatleri üzerine çekti.
Perihan Savaş'a kritik soru! "Geçmişteki kötü hatıralar..."
Perihan Savaş'a kritik soru! "Geçmişteki kötü hatıralar..." Bir açılışa katılan Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Perihan Savaş, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Savaş Zafer - Melis Ketenci çifti evlendi
Savaş Zafer - Melis Ketenci çifti evlendi Ünlü oyuncu Perihan Savaş'ın, 9 Kasım 1995 yılında hayatını kaybeden oyuncu eşi Yılmaz Zafer'den olan oğlu Savaş Zafer dün nikah masasına oturdu.