Perihan Savaş


Duygu Asena'nın ünlü romanı diziye uyarlanıyor
Duygu Asena'nın ünlü romanı diziye uyarlanıyor Duygu Asena’nın en çok okunan romanlarından “Aslında Özgürsün”, eser ile aynı adı taşıyan bir dizi projesi ile Gain’de seyirciyle buluşacak.
Cüneyt Arkın: "Bağıra bağıra ağlamak istiyorum"
Cüneyt Arkın: "Bağıra bağıra ağlamak istiyorum" Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik'in bu sabah hayata gözlerini yumması milyonları hüzne boğarken; ünlü sanatçılar üzüntülerini belirttikleri mesajlar paylaştı.
Fox TV'nin sevilen dizisi erken final yapacak!
Fox TV'nin sevilen dizisi erken final yapacak! Bir dizi daha final yapıyor... Ekrandaki yaprak dökümü sürüyor. Bir dizinin daha fişi çekildi.
Gökçe Akyıldız cephesinden konuşulacak haber
Gökçe Akyıldız cephesinden konuşulacak haber "Kırgın Çiçekler" dizisiyle yıldızı parlayan Gökçe Akyıldız'dan son dakika haberi...
Yılmaz Zafer ve Perihan Savaş'ın oğulları evleniyor!
Yılmaz Zafer ve Perihan Savaş'ın oğulları evleniyor! Perihan Savaş ve merhum aktör Yılmaz Zafer'in oğulları Savaş Zafer, evlilik yolunda ilk adımı attı. Melis Ketenci’ye fanus içinde evlenme teklifi etti.
RTÜK'ten 'El Kızı' dizisine ceza yağdı!
RTÜK'ten 'El Kızı' dizisine ceza yağdı! Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini ise Feride Kaytan’ın üstlendiği "El Kızı" dizisi, 23 Ekim Cumartesi akşamı 1. bölümüyle Fox TV'de seyirci karşısına çıkmıştı.
Perihan Savaş'ın gurur günü
Perihan Savaş'ın gurur günü Usta oyuncu Perihan Savaş'ın merhum Yılmaz Zafer ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Savaş, üniversiteyi bitirdi.