Portekiz


Afra Saraçoğlu - Mert Ramazan Demir'in aşkı Portekiz'de sürüyor
Afra Saraçoğlu - Mert Ramazan Demir'in aşkı Portekiz'de sürüyor "Yalı Çapkını" dizisinde senaryo gereği evli bir çifti oynayan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir, gerçek hayatta da arkadaşlıklarını aşka dönüştürmüşlerdi.
Cristiano Ronaldo ojelerini sürüp poz verdi
Cristiano Ronaldo ojelerini sürüp poz verdi 38 yaşındaki eski Manchester United yıldızı Cristiano Ronaldo, Instagram'daki 593 milyon takipçisi ile paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti.
Mithat Can Özer ve Alina Boz nikah için tarih belirledi
Mithat Can Özer ve Alina Boz nikah için tarih belirledi 4 yıldır aşk yaşayan oyuncu Alina Boz ile Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer evlilik kararı aldı.
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar!
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar! Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından, seçim öncesinde 20-24 Mayıs tarihleri olarak açıklanan yurt dışında oy verme tarihleri bazı ülkelerde değiştirildi.
Portekiz parlamentosu ötenazi yasasını oylayarak kabul etti
Portekiz parlamentosu ötenazi yasasını oylayarak kabul etti Portekiz meclisi, dün dayanılmaz acı çeken ve tedavi edilemez hastalıkları olan insanlar için ötanazi yasasını oylayarak kabul etti. Cumhurbaşkanı Marcelo Rebelo de Sousa’nın daha önce 4 defa geri gönderdiği yasayı, 1 hafta içinde yürürlüğe koyması bekleniyor.
Alina Boz - Mithat Can Özer aşkında flaş gelişme! Evlilik haberi bekleniyordu
Alina Boz - Mithat Can Özer aşkında flaş gelişme! Evlilik haberi bekleniyordu Yaklaşık dört yıldır süren beraberliklerini gözlerden uzak tutan Alina Boz ile Mithat Can Özer çiftinden gelen son haber şaşırttı.
YSK Başkanı Yener: "15 yeni ülkede daha sandık kurulacak"
YSK Başkanı Yener: "15 yeni ülkede daha sandık kurulacak" YSK Başkanı Ahmet Yener, yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı kişilerin oy kullanacağı ülkelerin tespitine yönelik çalışmanın tamamlandığını söyleyerek, "2018 yılında yapılan seçimlere ilaveten bu yıl yapılacak seçimlerde 15 yeni ülkede daha sandık kurulmasının gereği tespit edilmiştir" dedi.