Reynmen


Reynmen kendi kendine zam yaptı! 'Derdim Olsun' ve 'Ela' şarkılarıyla iyi bir çıkış yakalayan R Reynmen, geçen hafta Çeşme'de ilk canlı konserini vermiş; ama istenilen performansı gösterememişti.
Şahan Gökbakar’dan Reynmen’e destek mesajı! Ailece çıktıkları tatilden paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar, yaptığı son paylaşımla magazin gündemini yakından takip ettiğini gösterdi.
Reynmen sahnede hüsran yarattı! Çeşme Aya Yorgi’de ilk konserini veren youtuber Reynmen’in daha çok arabesk ve fantazi parçalardan oluşan sahnesi beğenilmedi. Konser biletlerinin hemen tükendiği mekanda Reymen’i locadan izlemek için 35-40 bin lira ücret ödeyen müzikseverler pişman oldu.
Bahar Şahin'den konuşulacak Reynmen itirafı! 'Zalim İstanbul' dizisinde "Ceren" karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Bahar Şahin, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.. Şahin, eski sevgilisi Reynmen hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Reynmen’den Buse Varol’a olay gönderme! Youtub'da paylaştığı videolar ile şöhretin kapısını aralayan Reynmen, kısa bir süre önce hesabından paylaştığı Ela adlı videosuyla 80 milyonu aşan bir izlenme oranına ulaşmıştı.
Hadise'nin Reynmen paylaşımı başına iş açtı! Güzel şarkıcı Hadise, sosyal medyaya damga vurayım derken kariyerini riske attı. Popçu, Lipton’un yüzü olan Reynmen’in şarkısını paylaşınca reklamında oynadığı Fanta’nın yetkilileri tarafından uyarıldı.
Reynmen'in gizli aşkı kim çıktı? Sosyal medya fenomeni Reynmen’in gönlünü bir oyuncuya kaptırdığı iddia edilirken, gizli aşkı hırka detayı ortaya çıkardı. Ünlü fenomenin oyuncu Ayşegül Çınar ile birlikte olduğu öğrenildi.