Reynmen


Oyunun kazananı Hadise oldu
Oyunun kazananı Hadise oldu Dijital oyun PUBG mobile, yeni tanıtım için Hadise ile anlaştı. Güzel popçu 1 milyon dolar (yaklaşık 9 milyon TL) aldı. Aleyna Tilki ise geçen yıl aynı reklamdan 1 milyon 500 bin TL kazanmıştı...
Hakkı Bulut'tan Reynmen'e dava!
Hakkı Bulut'tan Reynmen'e dava! Sanatçı Hakkı Bulut, Reynmen'e, 'Kızlar' adlı şarkısının müziğini 'Biziz' adlı şarkısında izin almadan kullandığı gerekçesiyle dava açıyor.
Aleyna Tilki'nin işini Hadise kaptı!
Aleyna Tilki'nin işini Hadise kaptı! Dünyaca ünlü dijital oyun PUBG mobile, oyunun yeni tanıtım dönemi için Hadise ile el sıkıştı.
Simay Rasimoğlu ve Reynmen aşk mı yaşıyor?
Simay Rasimoğlu ve Reynmen aşk mı yaşıyor? 2019 yılı Miss Turkey World'un birincisi Simay Sarıoğlu'un adı şu sıralar sosyal medya fenomeni Reynmen ile anılıyor.
Reynmen'in Twitter hesabı askıya alındı
Reynmen'in Twitter hesabı askıya alındı Instagram'da 7 milyondan fazla takipçisi olan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, son paylaşımında Twitter hesabının askıya alındığını öğrendiğini açıkladı.
Barış Kılıç Yasak Elma'ya dönüş hazırlığında
Barış Kılıç Yasak Elma'ya dönüş hazırlığında Sezon ortasında veda ettiği "Yasak Elma" dizisine seyircilerinin yoğun istek üzerine yeniden dönecek olan yakışıklı aktör Barış Kılıç, set öncesi karın keyfini çıkardı.
Şeyma Subaşı Duygu Özaslan'a engeli bastı!
Şeyma Subaşı Duygu Özaslan'a engeli bastı! YouTube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınan fenomen Duygu Özaslan, Reynmen'in kendisini engellediğini söyleyip buna şaşırdığını söyledi. Duygu Özaslan ayrıca Şeyma Subaşı ile ilgili de açıklama yaptı.