Reynmen


Demet Akalın'dan Reynmen'e bir çift nasihat! Reynmen'in son paylaşımına şarkıcı Demet Akalın'dan dikkat çeken bir yorum geldi.
Reynmen'in Altın Kelebek'e adaylığına tepki Hürriyet Gazetesi'nni geleneksel Altın Kelebek Ödülleri'nde, Show TV muhabirine fiziki şiddet uygulayan Reynmen'in üç dalda aday gösterilmesine tepkiler sürüyor.
Cem Yılmaz'dan Reynmen sorusuna olay yanıt! Komedyen Cem Yılmaz, akraba oldukları söylenen Reynmen sorulunca herkesi şaşırtan bir yanıt verdi.
Işın Karaca'dan Reynmen'e "küfür" yanıtı! Şarkısı "Ela" ile müzik listesine damga vuran sosyal medya fenomeni Reynmen, olarak tanınan Yusuf Aktaş YouTube tıklanma oranına inanmayan sanatçılara küfür etmişti.
Reynmen karakolluk oldu! Sosyal medya fenomeni şarkıcı Reynmen şöhret sarhoşluğu mu yaşıyor? Sosyal medyada ünlenen isim kendisine soru yönelten muhabire saldırdı.
Reynmen kendi kendine zam yaptı! 'Derdim Olsun' ve 'Ela' şarkılarıyla iyi bir çıkış yakalayan R Reynmen, geçen hafta Çeşme'de ilk canlı konserini vermiş; ama istenilen performansı gösterememişti.
Şahan Gökbakar’dan Reynmen’e destek mesajı! Ailece çıktıkları tatilden paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar, yaptığı son paylaşımla magazin gündemini yakından takip ettiğini gösterdi.