Reynmen


Aleyna Tilki'nin işini Hadise kaptı!
Aleyna Tilki'nin işini Hadise kaptı! Dünyaca ünlü dijital oyun PUBG mobile, oyunun yeni tanıtım dönemi için Hadise ile el sıkıştı.
Simay Rasimoğlu ve Reynmen aşk mı yaşıyor?
Simay Rasimoğlu ve Reynmen aşk mı yaşıyor? 2019 yılı Miss Turkey World'un birincisi Simay Sarıoğlu'un adı şu sıralar sosyal medya fenomeni Reynmen ile anılıyor.
Reynmen'in Twitter hesabı askıya alındı
Reynmen'in Twitter hesabı askıya alındı Instagram'da 7 milyondan fazla takipçisi olan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, son paylaşımında Twitter hesabının askıya alındığını öğrendiğini açıkladı.
Barış Kılıç Yasak Elma'ya dönüş hazırlığında
Barış Kılıç Yasak Elma'ya dönüş hazırlığında Sezon ortasında veda ettiği "Yasak Elma" dizisine seyircilerinin yoğun istek üzerine yeniden dönecek olan yakışıklı aktör Barış Kılıç, set öncesi karın keyfini çıkardı.
Şeyma Subaşı Duygu Özaslan'a engeli bastı!
Şeyma Subaşı Duygu Özaslan'a engeli bastı! YouTube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınan fenomen Duygu Özaslan, Reynmen'in kendisini engellediğini söyleyip buna şaşırdığını söyledi. Duygu Özaslan ayrıca Şeyma Subaşı ile ilgili de açıklama yaptı.
Nil Karaibrahimgil'e şarkı söyleyen sosyal medya şöhretleri soruldu
Nil Karaibrahimgil'e şarkı söyleyen sosyal medya şöhretleri soruldu Nil Karaibrahimgil, önceki gün sabah yürüyüşü yaptı. Arkadaşları ile birlikte boğaz havası alan ünlü müzisyen, muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Seçil Gür'den 'Değmez' sürprizi
Seçil Gür'den 'Değmez' sürprizi Serdar Ortaç, uzun bir süredir titizlikle çalıştığı ‘Best Of' albümünün hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.