Romanya


Şarkıcı Selin'den Romanya'da klip
Şarkıcı Selin'den Romanya'da klip Kendine has vokal tarzı ve güçlü sesi ile son dönemin ilgi toplayan isimlerinden Selin, Romanya asıllı Roxen ile bir araya geldiği 'Enemies' şarkısının klibini geçtiğimiz günlerde yayımladı.
Şarkıcı Selin'den Romanya atağı
Şarkıcı Selin'den Romanya atağı Kendine has vokal tarzı ve güçlü sesi ile son dönemin ilgi toplayan isimlerinden Selin, Romanya asıllı Roxen'le bir araya geldiği Enemies şarkısının tanıtımı ve klip çekimi için Romanya’da dört gün geçirdi.
Avrupa'da enflasyonda yeni rekor!
Avrupa'da enflasyonda yeni rekor! Enerji krizinin etkili olduğu Euro bölgesinde yıllık üretici enflasyonu temmuzda yüzde 37,9 ile rekor tazeledi.
Yakışıklı oyuncu Cengiz Coşkun evlendi
Yakışıklı oyuncu Cengiz Coşkun evlendi Yakışıklı oyuncu Cengiz Coşkun, sekiz yıldır birlikte olduğu Romanyalı Beatrica Lorena ile hayatını birleştirdi. Lorena gelinliğinin altına giydiği spor ayakkabı ile dikkat çekti.
Türkiye'den Romanya'ya buğday çıkarması
Türkiye'den Romanya'ya buğday çıkarması Romanya’nın Cluj şehrinde düzenlenen Lale Festivali’ne katılan Asuman Kerkez Türk buğdayını, bulgurunu ve Türk sarmalarını anlattı. Kerkez , buğday hasadını yaşadığımız şu günlerde önemli bir yere sahip olan etkinlikte; buğdayın tarihi ve bulgurun insan sağlığına faydaları konulu bir konferans verdi