Sabah Gazetesi


Şebnem Bursalı'nın kol saatinin fiyatı dudak uçuklattı!
Şebnem Bursalı'nın kol saatinin fiyatı dudak uçuklattı! AKP İzmir 1. bölge milletvekili adayı, Sabah Gazetesi yazarı Şebnem Bursalı'nın saatinin fiyatı dikkat çekti.
Sakıp Sabancı'nın torunu Melisa Tapan'ın hızlı yükselişi!
Sakıp Sabancı'nın torunu Melisa Tapan'ın hızlı yükselişi! 2017 yılında, Sabancı Holding'deki bir şirkette alt kademede işe başlayan Sevil Sabancı'nın Eran Tapan'dan olan kızı Melisa Tapan, kariyer basamaklarını çok hızlı tırmandı.
Adnan Oktar'ın villası hangi ünlü isim tarafından satın alındı?
Adnan Oktar'ın villası hangi ünlü isim tarafından satın alındı? Sabah Gazetesi yazarı Dilek Güngör köşe yazısında Adnan Oktar'ın satışa çıkarılan villasını kimin aldığını yazdı.
Met-Gün'e övgü dolu sözler: "Taşın altına ellerini değil bedenlerini koydular"
Met-Gün'e övgü dolu sözler: "Taşın altına ellerini değil bedenlerini koydular" Sabah Gazetesi yazarı Ersin Ramoğlu, asrın felaketi sonrasında Met-Gün'ün 200 iş makinesi, 1200 personeli ile 18 gündür deprem bölgesinde enkaz kaldırdığını yazdı.
Yavuz Donat'tan son dakika haberi
Yavuz Donat'tan son dakika haberi Bir süredir kanserle savaşan Sabah Gazetesi yazarı Yavuz Donat'tan flaş haber...
Engin Ardıç'ın hakaretine ailenin avukatından yanıt
Engin Ardıç'ın hakaretine ailenin avukatından yanıt Ankara'daki bir eğlence mekanında istek şarkıyı bilmediği için öldürülen müzisyen Onur Şener'in etkileri devam ediyor. Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, Onur Şener cinayetine ilişkin olarak "İstek şarkı tavukları pişirmişem olabilir mi?" dedi. Ailenin avukatı konu ile ilgili açıklama yaptı.
Mehmet Barlas: "Saçmalayan herkesi tutuklayacak mıyız?"
Mehmet Barlas: "Saçmalayan herkesi tutuklayacak mıyız?" Mehmet Barlas, Gülşen’in eski bir konserinde kullandığı ifadeler dolayısıyla tutuklanmasına tepki gösterdi.