saldırı

Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı
Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı İstanbul Sarıyer’deki bir restoranda meydana gelen olayda, Cengiz Kurtoğlu iş insanı Mustafa Can ile tartıştı..
Maçka Parkı'nda doktora saldırıya 11 yıl hapis!
Maçka Parkı'nda doktora saldırıya 11 yıl hapis! İstanbul Şişli’deki Maçka Parkı’nda 11 Haziran 2020’de psikiyatri asistanı Süleyman Dönmezler’i cam şişe parçasıyla boğazından yaraladığı gerekçesiyle tutuklu yargılanan Emrah Danışman, 11 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Eşe cinsel saldırıya 15 yıl hapis talebi
Eşe cinsel saldırıya 15 yıl hapis talebi İstanbul’da M.G. (62) ile eşi N.G., arasında bir süredir anlaşmazlıklar yaşanıyordu. Biri kız, ikisi erkek, üç çocukları bulunan çift, 26 Ocak 2020’de dışarıda yemek yedikten sonra eve geldi.
Yemeksepeti'nden yeni siber saldırı açıklaması
Yemeksepeti'nden yeni siber saldırı açıklaması Yemeksepeti, kullanıcı veri tabanınına yönelik siber saldırı iddialarına ilişkin olarak sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yayınladı.
Kaan Yıldırım'ın şoföründen büyük rezalet!
Kaan Yıldırım'ın şoföründen büyük rezalet! Geçtiğimiz Haziran ayında şarkıcı Hadise ile birlikteliğini noktalayan oyuncu Kaan Yıldırım, önceki akşam bir mekandan kadın arkadaşıyla çıkıp otomobiline binerken görüntülendi.
Tarihi Eminönü Kahvecisi'nde taciz ve darp iddiası sosyal medyada gündem oldu
Tarihi Eminönü Kahvecisi'nde taciz ve darp iddiası sosyal medyada gündem oldu Tarihi Eminönü Kahvecisi çalışanlarının bir çifti önce sözlü taciz edip, ardından takip ederek darp ettikleri iddia edildi.
Gazeteci Mine Kırıkkanat'a tokatlı saldırı
Gazeteci Mine Kırıkkanat'a tokatlı saldırı İstanbul Kadıköy'de gazeteci Mine Kırıkkanat, tartıştığı turist çift tarafından darp edildi.