saldırı

İstanbul’da Yahudi mezarlığına iğrenç saldırı
İstanbul’da Yahudi mezarlığına iğrenç saldırı İstanbul Hasköy Mezarlığı’nda Yahudilere ait 36 mezar taşı kırıldı. Açıklama yapan Türkiye Hahambaşılığı Vakfı, sorumluların yakalanması çağrısında bulundu.
Şarkıcı Kurtuluş Kuş'a cinsel saldırıdan hapis istemi
Şarkıcı Kurtuluş Kuş'a cinsel saldırıdan hapis istemi Son dönemin parlayan yıldızlarından Kurtuluş Kuş hakkında, 12 yıldan az olmamak koşuluyla hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Seydioğlu Baklava'nın sahiplerine 24 yıla kadar hapis istemi
Seydioğlu Baklava'nın sahiplerine 24 yıla kadar hapis istemi İstanbul Pendik'te 6 Temmuz 2019 tarihinde yaşanan ve saldırıya uğrayan Ayfer Bahçıvan'ın telefonuyla kaydettiği olayda, Seydioğlu Baklava'nın sahipleri olan Hasan ve Hüseyin Sel kardeşler, kendilerine yol vermedikleri gerekçesiyle Bahçıvan çiftinin otomobilinin önünü kesmişti.
Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırının cezası belli oldu
Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırının cezası belli oldu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na 2019 yılında Ankara'da yumruk atan Osman Sarıgün, 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Dünya şokta! Mona Lisa tablosu saldırıya uğradı!
Dünya şokta! Mona Lisa tablosu saldırıya uğradı! Paris'teki Louvre Müzesi'nde sergilenen ve dünyanın en çok korunan eserleri arasında kabul edilen Leonardo Da Vinci'nin Mona Lisa tablosu pastalı saldırıya uğradı. Ortaya çıkan görüntüler sosyal medyada gündem oldu.
Bodrum'da akıl almaz saldırı!
Bodrum'da akıl almaz saldırı! Muğla'nın Bodrum ilçesinde alkollü şekilde trafiğe çıkan sürücü, korna çalan bir başka sürücüyü hastanelik etti.
Büyük skandal: Dekan sınav sırasında, profesöre saldırdı!
Büyük skandal: Dekan sınav sırasında, profesöre saldırdı! Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü vize sınavları dekan ile öğretim görevlisi iki profesörün kavgasına sahne oldu.