saldırı


Hainler Samsun'da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün anıtına saldırdı!
Hainler Samsun'da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün anıtına saldırdı! Samsun’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 yılında Milli Mücadeleyi başlatmak için kente ayak bastığı noktaya konulan anıt yıkılmak istendi. Atatürk anıtının ayaklarına bağlanan halatın bir araç ile çekilerek yıkılmaya çalışıldığı öğrenildi.
Takıntılı hayranından güzel şarkıcının evine saldırı!
Takıntılı hayranından güzel şarkıcının evine saldırı! Genç şarkıcının takıntılı hayranı olduğu bilinen kişi, güzel ismin evinin duvarına aracıyla çarparak, "O gelmeden buradan ayrılmayacağım" diye bağırmaya başladı.
‘Ambulans gecikti’ diyerek saldırdılar!
‘Ambulans gecikti’ diyerek saldırdılar! Gaziantep'te dengesini kaybederek düşen Derviş Çelikbilek, 112 Acil Sağlık Ekibi tarafından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.
Serenay Sarıkaya: "Çok ama çok üzgünüm"
Serenay Sarıkaya: "Çok ama çok üzgünüm" Kendisine korku dolu anlar yaşatan şahısla ilgili açıklama yapan oyuncu Serenay Sarıkaya, "Bu süre zarfında kendimi ne kadar çaresiz hissettiğimi, etrafımdaki sevdiğim insanları koruyamadığım duygusu ile ne kadar kahrolduğumu sizlere tarif etmem mümkün değil. Çok ama çok üzgünüm" dedi.
Serenay Sarıkaya hem evini hem de arabasını değiştiriyor!
Serenay Sarıkaya hem evini hem de arabasını değiştiriyor! Otomobiliyle Etiler'deki evine doğru giderken aracı tekmelenen Serenay Sarıkaya, yaşanan tatsız olayın ardından harekete geçti.
Saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu
Saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz perşembe günü öğlen saatlerinde Etiler’deki evine doğru giderken otomobili kimliği belirsiz kişi tarafından tekmelenmişti. Sarıkaya konuyla ilgili ilk kez konuşurken, "Böyle bir saldırıda bulunacağını düşünmedim" ifadelerini kullandı.
Serenay Sarıkaya Etiler'deki evine girerken saldırıya uğradı!
Serenay Sarıkaya Etiler'deki evine girerken saldırıya uğradı! Başrolünde oynadığı Alice Müzikali'nin yeni sezonu için provalara başlayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, çalışmalarını bitirdikten sonra Etiler'deki evine girerken saldırıya uğradı.