saldırı


Pakistan’da camiye bombalı saldırı! Ölü sayısı artıyor!
Pakistan’da camiye bombalı saldırı! Ölü sayısı artıyor! Pakistan’ın Peşaver kentinde bir camiye düzenlenen bombalı saldırıda 50 kişi yaralandı. Yerel medya, yaralıların bazılarının durumunun kritik olduğunu duyurdu.
Şok üstüne şok! Silahla burun buruna gelen Nilüfer Kurt büyük acıyla sarsıldı!
Şok üstüne şok! Silahla burun buruna gelen Nilüfer Kurt büyük acıyla sarsıldı! Bir dönemin ünlü isimlerinden Nilüfer Kurt'un, İstanbul'da bulunan evine hırsız girmişti. Çocuğuyla birlikte yaşadığı evinde, sabah karşı uyandığında eli silahlı hırsızlarla karşılaşan Kurt, büyük korku yaşamıştı.
Danimarka Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı
Danimarka Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin Kopenhag Büyükelçiliği önünde Kuran-ı Kerim’e karşı saldırı içeren bir eyleme izin verilmesi nedeniyle Danimarka'nın Ankara Büyükelçisini çağırdı.
Yargı dizisinde dehşete düşüren sahne! İzleyiciler isyanda: 'Bu kadar da olmaz'
Yargı dizisinde dehşete düşüren sahne! İzleyiciler isyanda: 'Bu kadar da olmaz' Kanal D'de ekrana getirilen başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz gibi isimlerin rol aldığı Yargı dizisi her bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Numan Kurtulmuş: "Kuran-ı Kerim’in yakılması bütün dünyayı sarar"
Numan Kurtulmuş: "Kuran-ı Kerim’in yakılması bütün dünyayı sarar" Esnaflar Dijitalleşiyor Projesi kapanış toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İsveç’te Kuran-ı Kerim yakılmasına ilişkin, "İsveç’te ortaya konulanlar fevkalade hazindir. Kuran-ı Kerim’in yakılması, bu yangın bütün Avrupa’yı tutar, bu yangın bütün dünyayı sarar" dedi.
Kiracısını çıkarabilmek için tavanı delip sarımsaklı su döktü!
Kiracısını çıkarabilmek için tavanı delip sarımsaklı su döktü! İstanbul Laleli'de dükkan sahibi M.Ş.'nin, kiracısını çıkarabilmek için delikler açtığı tavandan müşterileri kaçırmak için sarımsaklı su, yağ ve çamaşır suyu döktüğü iddia edildi.
Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de bıçaklı saldırı
Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de bıçaklı saldırı Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de düzenlenen bıçaklı saldırıda bir polis hayatını kaybetti, üç polis yaralandı.