Sarp Apak


Oyuncu Melisa Doğu'dan son dakika haberi
Oyuncu Melisa Doğu'dan son dakika haberi FOX’un 6 sezon süren dizisi "Yasak Elma"daki başarılı performansıyla adından söz ettiren Melisa Doğu, yeni bir sinema filminin kadrosuna dahil oldu.
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı "Aşka Düşman" dizisinin kadrosunda adı geçen Kaan Yıldırım, son noktada anlaşamadı ve gelen projeleri değerlendirmeye başladı. Yakışıklı oyuncu sinema filmi için el sıkıştı.
Haki Biçici eşini ve dostlarını oynatacağı bir film çekiyor
Haki Biçici eşini ve dostlarını oynatacağı bir film çekiyor Oyuncu Haki Biçici başarılı performanslarının ardından ilk kez kendi yazıp yönettiği bir filmle seyircilerin karşısına çıkacak.
'Ölümlü Dünya 2' filmi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu
'Ölümlü Dünya 2' filmi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu Ali Atay'ın yönettiği "Ölümlü Dünya 2" filminin setinden ilk kare paylaşıldı.
"Ölümlü Dünya 2" filmi bugün sete çıkıyor
"Ölümlü Dünya 2" filmi bugün sete çıkıyor Fenomen film "Ölümlü Dünya" serisinin merakla beklenen ikinci filmi Disney Plus için çekilecek.
Sarp Apak: "Cem Yılmaz karıma hayran oldu"
Sarp Apak: "Cem Yılmaz karıma hayran oldu" Sarp Apak ile eşi Bengisu Uzunöz, Etiler'deki bir restorandan çıkarken görüntülendi.
Aras Bulut İynemli ve Engin Öztürk bir an olsun ayrılmıyor!
Aras Bulut İynemli ve Engin Öztürk bir an olsun ayrılmıyor! Uzun süredir aşk hayatlarında sessizliklerini koruyan Aras Bulut İynemli ve Engin Öztürk bir an olsun ayrılmıyor.