Sarp Apak


Kaderimin Oyunu dizisi ekrana veda ediyor
Kaderimin Oyunu dizisi ekrana veda ediyor NGM imzalı dizisi “Kaderimin Oyunu” dizisi güçlü oyuncusu kadrosu, dramatik konusu ve başarılı rejisiyle bu sezonun sevilen işleri arasında yer almıştı.
Sarp Apak eşinin yüzünü gizlemeye çalıştı
Sarp Apak eşinin yüzünü gizlemeye çalıştı Sarp Apak, önceki gün eşi Bengisu Uzunöz'le Etiler'de yürüyüş yaparken görüntülendi.
Esengül Aypek hangi dizinin kadrosuna dahil oldu?
Esengül Aypek hangi dizinin kadrosuna dahil oldu? Her bölümüyle seyircisini ekran başına kilitleyen dizi, 11. bölümden itibaren oyuncu kadrosuna sürpriz bir ismi dahil etti.
Sarp Apak ve Engin Öztürk'ün 'Nilperi Şahinkaya' şaşkınlığı
Sarp Apak ve Engin Öztürk'ün 'Nilperi Şahinkaya' şaşkınlığı Oyuncu Nilperi Şahinkaya, 34. yaşını önceki akşam yakın dostlarıyla Etiler'de bir mekanda kutladı.
Akın Akınözü 'baba' rolüne böyle hazırlanmış
Akın Akınözü 'baba' rolüne böyle hazırlanmış Öykü Karayel ve Sarp Apak ile birlikte "Kaderimin Oyunu" adlı dizide rol alan Akın Akınözü, baba rolüne nasıl hazırlandığını açıkladı.
Oyuncu Sarp Apak'tan herkesi üzen haber
Oyuncu Sarp Apak'tan herkesi üzen haber Televizyon efsanelerinden "Avrupa Yakası" dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu Sarp Apak, son dönemde "Kaderimin Oyunu" isimli diziyle ekrana geliyordu.
Esra Dermancıoğlu ünlü isme aşkını haykırdı
Esra Dermancıoğlu ünlü isme aşkını haykırdı Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı "Kaderimin Oyunu" dizisinde 'Zahide' karakterini canlandıracak olan oyuncu Esra Dermancıoğlu, aşık olduğu ünlüyü itiraf etti.