Seçkin Piriler


Seçkin Piriler: "Çocuklarım kırmızı çizgim"
Seçkin Piriler: "Çocuklarım kırmızı çizgim" Seçkin Piriler’in Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Hakan’ın müzisyenin şimdiki eşi Kıvılcım Ural’la kavga ettiği iddia edilmişti. Hakan Tangöze, “Evet, kavga doğru” diye konuşmuştu.
Hakan Tangöze: "Evet kavga ettiğimiz doğru"
Hakan Tangöze: "Evet kavga ettiğimiz doğru" Seçkin Piriler, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Hakan ve Volkan ile önceki gün Bodrum’da görüntülendi.
Meral Kaplan ile Kıvılcım Ural'ın şaşırtan dostluğu
Meral Kaplan ile Kıvılcım Ural'ın şaşırtan dostluğu Meral Kaplan, “Düşmanımın düşmanı dostumdur” sözünü hatırlattı. Kaplan, bir dönem can yoldaşı olan Seçkin Piriler’in, Kaan Tangöze ile boşanmasına sebep olan Kıvılcım Ural’la kanka oldu.
Seçkin Piriler'in yakışıklı arkadaşı
Seçkin Piriler'in yakışıklı arkadaşı Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler, tatil yaptığı Bodrum'da yakışıklı bir bey ile objektiflere yansıdı.
Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler’in oğlu Hakan ile birbirine girdi!
Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler’in oğlu Hakan ile birbirine girdi! Ünlü şarkıcı Kaan Tangöze, eşi Kıvılcım Ural ve kızları İlayda'yla Bodrum'da tatil yapıyor. Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural, önceki gün Gündoğan'da bulunan bir plajdaydı.
Ünlü çiftin Volkan'ı 7 yaşına girdi
Ünlü çiftin Volkan'ı 7 yaşına girdi Rock’çı Kaan Tangöze 2016’da oğulları Hakan ve Volkan’ın annesi Seçkin Piriler’den boşanmış, 2018’de Kıvılcım Ural’la evlenmiş ve bir kızları olmuştu.
Meral Kaplan: "Asıl ben Seçkin'e dava açıyorum"
Meral Kaplan: "Asıl ben Seçkin'e dava açıyorum" Altı yaşındaki kızının velayetinin eski eşine verilmesiyle yıkılan Meral Kaplan, davada eski eşinin tarafında yer alan Seçkin Piriler'le kanlı bıçaklı oldu.