Seçkin Piriler


Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler’in oğlu Hakan ile birbirine girdi!
Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler’in oğlu Hakan ile birbirine girdi! Ünlü şarkıcı Kaan Tangöze, eşi Kıvılcım Ural ve kızları İlayda'yla Bodrum'da tatil yapıyor. Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural, önceki gün Gündoğan'da bulunan bir plajdaydı.
Ünlü çiftin Volkan'ı 7 yaşına girdi
Ünlü çiftin Volkan'ı 7 yaşına girdi Rock’çı Kaan Tangöze 2016’da oğulları Hakan ve Volkan’ın annesi Seçkin Piriler’den boşanmış, 2018’de Kıvılcım Ural’la evlenmiş ve bir kızları olmuştu.
Meral Kaplan: "Asıl ben Seçkin'e dava açıyorum"
Meral Kaplan: "Asıl ben Seçkin'e dava açıyorum" Altı yaşındaki kızının velayetinin eski eşine verilmesiyle yıkılan Meral Kaplan, davada eski eşinin tarafında yer alan Seçkin Piriler'le kanlı bıçaklı oldu.
Seçkin Piriler Meral Kaplan'ı mahkemeye veriyor
Seçkin Piriler Meral Kaplan'ı mahkemeye veriyor Seçkin Piriler bir zamanlar en iyi arkadaşı olan Meral Kaplan'a dava açacak...
Velayet davasını kaybeden Meral Kaplan, Seçkin Piriler'in kapısına dayandı!
Velayet davasını kaybeden Meral Kaplan, Seçkin Piriler'in kapısına dayandı! Oyuncu ve eski manken Meral Kaplan ile iş insanı Erhan Kanioğlu arasındaki boşanma davası bitti. Mahkeme, çifti boşayıp 6 yaşındaki kızları Ela’nın velayetini babaya verdi.
Seçkin Piriler Uludağ'da neşesini buldu
Seçkin Piriler Uludağ'da neşesini buldu Seçkin Piriler oğulları ve yakın arkadaşı Hazel ile Uludağ'da neşeli bir tatile çıktı.
Seçkin Piriler ekrana dönüyor
Seçkin Piriler ekrana dönüyor Uzun süredir ekranlardan uzak olan Seçkin Piriler, Nişantaşı'nda görüntülendi.